PARTNER PORTALU
Płytki ceramiczne - nowość inspirowana lawą wulkaniczną

Płytki ceramiczne - nowość inspirowana lawą wulkaniczną

Autor: Anna Usakiewicz
29 cze 2016 08:49

Powrót do natury to obecnie silny trend w światowym designie. Jednym z jego przejawów jest pragnienie wykorzystywania w naszych wnętrzach naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień.

Najnowsza propozycja podłóg Cersanit kusi aranżacyjnym urokiem naturalnej lawy, podanej w bardzo eleganckim i nie palącym stóp wydaniu. Rosta Cersanit to kolekcja stworzona z myślą o wzorach zaczerpniętych prosto z natury. Doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, dodając im charakteru.

Rosta to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają zarówno klasycznych, jak i eleganckich rozwiązań. Nowoczesne technologie produkcji płytek pozwalają uzyskać bogactwo kolorów i rozmaitość faktur, odwzorowujących różne rodzaje materiałów wykorzystywanych w aranżacji wnętrz. Przy tworzeniu kolekcji inspirowano się włoskimi projektami, czerpiącymi z wzorów naturalnego kamienia. Błyszczące płytki o formacie 42x42 cm bardzo realistycznie oddają wygląd zastygłej magmy. Występują w dwóch modnych odcieniach: Graphite i Brown. 

Nowość Cersanitu jest mrozoodporna, więc poza domową podłogą idealnie sprawdzi się na zewnątrz budynków, np. jako okładzina tarasów czy balkonów. Rosta jest również bardzo praktyczna w utrzymaniu. Nawet po długim okresie użytkowania zachowuje swój elegancki wygląd. Co również nie bez znaczenia – jest tańsza i łatwiejsza do ułożenia niż np. prawdziwy kamień. 

Wyraziste płytki kolekcji spotkają się z uznaniem osób, które lubią nietypowe rozwiązania i poszukują oryginalnego wzornictwa. Na tle takiej podłogi pięknie będzie wyglądać biała ceramika łazienkowa. Doskonały efekt uzyska się również, stosując je na tarasie – wzór magmy będzie spektakularnie prezentować się wśród przydomowej zieleni. Kolekcja nada ostatecznego szlifu wnętrzom, gdzie liczy się każdy, nawet najdrobniejszy detal. Dzięki nim pomieszczenia będą wyglądać imponująco i efektownie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także