PARTNER PORTALU
Płytki do łazienki - nowa kolekcja ze szczyptą luksusu

Płytki do łazienki - nowa kolekcja ze szczyptą luksusu

Autor: Anna Usakiewicz
20 wrz 2019 08:51

Jednym z trendów w nadchodzących sezonach jest maksymalizm. Najnowsza kolekcja płytek to propozycja dla tych, którzy zamiast oczywistego przepychu wybierają niebanalne, odważne rozwiązania.

Wabi-sabi było ważnym trendem we wnętrzach w 2018 r. Teraz wraca do naszych domów w nowej odsłonie. Nie gra już głównej roli jako harmonijne wyeksponowanie elementów natury, które podlegają upływowi czasu. Obecnie jest inspiracją w tworzeniu aranżacji, które pozwalają z jednej strony wykorzystać urok nadgryzionych zębem czasu materiałów, z drugiej – cieszyć się zabawą luksusowymi dodatkami czy kontrastami kolorystycznymi.

Właśnie taka jest kolekcja Terraform Ceramiki Tubądzin. Pokazuje urok niedoskonałości, a zarazem dekory połyskujące złotem. Biel i czerń, gładkość i chropowatość. Przepych i skromność.

W kolekcji odnaleźć można cztery różne płytki ścienne w niejednorodnych kolorach – od przybrudzonej białej (Terraform), przez szarą (Terraform Grey), miedzianą (Terraform Caramel). Przypominają one naturalny, ręcznie kładziony tynk. Towarzyszy im płytka, której biała powierzchnia przywodzi na myśl dziesiątki małych, wypukłych pęcherzyków, ułożonych obok siebie w rzędach falujących linii (Terraform Craft). 

To, co kieruje kolekcję Terraform w stronę nieoczywistego luksusu, to niezwykły dekor ścienny (Terraform 1). Jego wzory zdają się kryć się pod wieloma warstwami farby, przypominają o historii miejsca, jednocześnie tworząc fantazyjne, przetarte mozaiki, połyskujące złotem.

Zwolennicy surowej elegancji i bazującego na kontrastach mogą połączyć płytkę ścienną z kolekcji Terraform, z geometryczną mozaiką o wymiarach 289x221 mm, bazującą na kształcie sześciokątów, w dwóch odcieniach kolorystycznych, których struktura przypomina malutkie połyskujące łuski, ułożone jedna obok drugiej. 

Kolekcji towarzyszą także listwy ścienne Steel Copper 5 (miedziana) oraz Steel 10 (szara), o wymiarach 598x15 mm. Do kolekcji Terraform pasują do zarówno czarne, proste dodatki, jak i strojne, złote, miedziane czy piaskowe elementy wystroju wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także