PARTNER PORTALU
Podłogi winylowe - nowa propozycja do szybkiego montażu

Podłogi winylowe - nowa propozycja do szybkiego montażu

Autor: Dobrzemieszkaj.pl
24 marz 2020 09:04

Nowoczesne podłogi winylowe z uwagi na swoją funkcjonalność, wysoką estetykę i łatwość montażu coraz częściej układane są w domach, mieszkaniach i biurach.

Na rynku pojawiła się zupełnie nowa propozycja – elastyczne podłogi typu rigid z kolekcji wineo 600. Są one eleganckie i niezwykle praktyczne, a do tego wyróżnia je inteligentna konstrukcja, która pozwala na ich montaż nawet na nierównym podłożu, dlatego polecane są do wnętrz poddawanych renowacji. W tego rodzaju produktach w miejscu elastycznego rdzenia zastosowano twardą płytę nośną, która nadaje podłodze lepszy kształt i zapewnia stabilność mocowania. Nowe panele wineo 600 Rigid można zatem szybko i łatwo ułożyć na istniejących podłożach bez ryzyka, że jakiekolwiek nierówności będą widoczne bądź wyczuwalne na powierzchni nowo ułożonej podłogi.

Ułożona z nich nawierzchnia jest bowiem twarda, wytrzymała i niezwykle odporna, a zarazem optymalnie elastyczna i przyjemna dla stóp. Do tego dochodzi niewielka wysokość podłogi (5 mm i 1,2 mm podkładu) oraz niezwykle bogata gama dekorów, zarówno drewnopodobnych, jak i w optyce kamienia.

Zobacz także: Mały salon - 20 dobrych projektów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także