PARTNER PORTALU
Podłogi winylowe: piękne kolekcje inspirowane drewnem i kamieniem

Podłogi winylowe: piękne kolekcje inspirowane drewnem i kamieniem

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 maj 2020 18:01

Dziś polecamy najnowsze kolekcje podłóg winylowych inspirowane pięknem kamieni i naturalnym ciepłem drewna.

Surowe piękno kamieni i naturalne ciepło drewna inspirowane 12 gatunkami drzew z europejskich i północnoamerykańskich lasów stanowią motyw przewodni najnowszej kolekcji podłóg winylowych brytyjskiej marki Designflooring. 

Z dalekiej Północy i bliskiego Południa

Filozofia biophilic design sprawia, że projektanci i architekci wnętrz od lat niezmiennie stawiają na barwy ziemi. Minimalistyczne, oszczędne wzornictwo oraz stonowana paleta barw urzekają ponadczasową elegancją, stąd w kolekcji Korlok od Designflooring znalazły się odcienie subtelnej szarości (Washed/Smoked Butternut) czy rozbielone beże (np. Texas White Ash).

Delikatny brąz, przez popiel, na intensywnej czekoladzie kończąc – wszystkie wzory drewna, inspirowane ciągnącymi się po horyzont lasami Kanady, świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu: winylowa podłoga nawiązująca do jesionu ociepli surową loftową przestrzeń, nada charakteru aranżacjom skandynawskim, a we wnętrzach glamour będzie stanowić istotny kontrapunkt dla chłodnych marmurów. Znajdzie się również coś dla elegancji i stylu w iście angielskim stylu. Dla nich powstały połogi Korlok inspirowane kamieniem.

Podłogi winylowe Designflooring dostępne są w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także