Pomysł na ściany w salonie: kolekcja fotografii artystycznych. Zobacz jaka piękna!

Pomysł na ściany w salonie: kolekcja fotografii artystycznych. Zobacz jaka piękna!

Autor: Justyna Łotowska
03 lis 2020 10:21

Jak wam się podoba taka dekoracja ściany w salonie lub sypialni? Wysmakowane stylowe zdjęcia mogą być świetną ozdobą wnętrza. Przeczytaj jak powstawały te fotografie!

Ta kolekcja 26 fotografii artystycznych skupia się wokół bogatej palety kolorystycznej: głębokiego fioletu, antracytu oraz złota.

Dopracowując koncepcję Bella Vita, chcieliśmy uchwycić zainteresowanie i rosnące uznanie dla historycznych miejsc i architektury poprzez fotografię, która oddaje nowoczesny luksus i emocje - a wszystko to w romantycznej palecie kolorów - mówi dyrektor kreatywna Desenio, Annica Wallin.

Zdjęcia do tej kolekcji powstały wczesną jesienią w pustym barokowym pałacu położonym na obrzeżach Sztokholmu. Styl barokowy – powstały pod koniec XVI w. we Włoszech, obfituje w kontrasty i łuki, tworzy przestrzenie pełne dramatyzmu i ruchu. Ornamentyka i teatralność stylu barokowego w architekturze sprawia, że pałac ten stał się idealną lokalizacją dla naszej opowieści o historii i miłości.

Przy tej kolekcji fotografii współpracowaliśmy ze znaną szwedzką stylistką, aby każde zdjęcie jak najlepiej wyrażało uczucia i miało świetną stylizację. To było kilka naprawdę magicznych dni
mówi Annica Wallin.

Cena: od 79 zł. Dostępne w sklepie: Desenio.pl 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także