PARTNER PORTALU
Pomysły na Dzień Ojca - mężczyźni lubią gotować

Pomysły na Dzień Ojca - mężczyźni lubią gotować

Autor: Anna Usakiewicz
20 cze 2016 09:49

Dzień Ojca tuż, tuż. Najwyższy czas, aby z tej okazji wybrać wyjątkowy prezent – oryginalny i funkcjonalny, wykonany z najwyższej jakości materiałów i po prostu wyróżniający się na tle wszystkich innych produktów.

Musi być tak wyjątkowy, jak czas spędzony w towarzystwie Taty – teraz i kiedyś, gdy jego ramiona były najwygodniejszym punktem widokowym. Mawia się, że Tato to pierwszy bohater syna i pierwsza miłość córki. Każdy zgodzi się z tym, że przecież Tato potrafił wychować najwspanialsze dziecko na świecie.

Z pewnością w każdym z nich chęć do przygotowania czegoś pysznego rozpali wysokiej jakości ekologiczny grill węglowy Lotus, wyposażony w regulację temperatury i dostępny w rozmaitych kolorach. Został on opracowany z myślą o znaczącym ograniczeniu zużycia energii w trakcie pracy, dlatego 200 gramów węgla drzewnego wystarczy na grillowanie aż przez półtorej godziny. Może być używany w plenerze, na tarasie, a nawet na łodzi czy w domu – posiada zamknięte bezdymne palenisko. Zapakowany wraz z rusztem i główną misą w poręczną, oryginalną torbę, pozwala zabrać się dosłownie wszędzie. Co ważne, zewnętrzna powłoka grilla Lotus nie nagrzewa się, co sprawia, że jest wyjątkowo bezpieczny i można przenosić go również podczas grillowania.

Prezent dla Taty musi być najwyższej jakości, a co więcej wykorzystywać najnowocześniejsze technologie i materiały. Oryginalne deski do krojenia i serwowania Lotta wykonano z przełomowego materiału Basic Surface opracowanego przez amerykańskich inżynierów koncernu DuPont®. Pod względem higieny pracy, deski z corianu nie mają sobie równych. Są nienasiąkliwe, antybakteryjne i łatwe w czyszczeniu – można je myć w zmywarce. Deski Lotta są dwustronne: przednia część służy jako robocza, druga jako dekoracyjna, na której można w ekskluzywny sposób podać sery, wędliny, owoce czy sushi. Deski występują w dwóch wersjach – owalnej i kwadratowej. Doskonale prezentują się w duecie i komponują z nożami Rollo o ostrzach wykonanych z tlenku cyrkonu i antypoślizgowych rękojeściach ABS z powłoką soft-touch.

W kuchni każdego Ojca powinna znaleźć się również funkcjonalna i dedykowana poszczególnym trunkom kolekcja szkła stołowego. Szklanki i kieliszki SUMMER zostały zaprojektowane z troską o wydobycie wyjątkowego smaku podczas degustacji różnych gatunków piwa. W kolekcji znajdują się propozycje zarówno dla miłośników piw rzemieślniczych, pszenicznych, jak i smakowych.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także