Popularny sprzęt AGD - teraz w czarnym kolorze!

Popularny sprzęt AGD - teraz w czarnym kolorze!

Autor: Justyna Łotowska
03 marz 2022 14:57

Popularny robot kuchenny jest od marca dostępny w czarnym kolorze. To reakcja na rosnącą popularność czarnych mebli kuchennych! Jak wam się podoba taki pomysł?

W marcu dostępna jest na rynku limitowana edycja urządzenia Thermomix TM6 i bezprzewodowego odkurzacza Kobold VC100 w kolorze czarnym. Po raz pierwszy w historii firma Vorwerk zdecydowała się na odstąpienie od swoich kultowych kolorów – bieli, zieleni i szarości na rzecz produkcji krótkiej serii unikatowych, czarnych produktów.

Jeśli do tej pory marzyłeś/aś tym urządzeniu, ale jasne sprzęty nie pasują do Twoich wnętrz, to teraz masz wyjątkową okazję, by wyposażyć swój dom w elegancki, czarny sprzęt agd. Limitowana wersja doskonale komponuje się z ciemnymi meblami i blatami kuchennymi, chłodnym elementami ze stali czy wykonanymi z mahoniu, wiśni oraz innych głębokich odcieni drewna. Edycja limitowana czarnych urządzeń jest dostępna tylko w marcu 2022 roku.

Cena urządzeń jest taka sama jak urządzeń w wersji białej. Thermomix TM6 kosztuje 5495 zł. Kobold VC100 kosztuje 499 zł. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także