Praktyczny kosz - przyda się w domu i w ogrodzie

Praktyczny kosz - przyda się w domu i w ogrodzie

Autor: Katarzyna Masłowska
16 wrz 2019 11:13

Kosz Ergo Pop-up to wszechstronny produkt. Przyda się do porządków nie tylko w ogrodzie, lecz także w domu czy garażu. Można w nim bezpiecznie przechowywać i przenosić różne produkty - od ubrań, po zabawki dziecięce, czy też przewozić zakupy w samochodzie.

Wielofunkcyjne produkty to prawdziwy skarb i wygoda w każdym domu. Z pewnością należy do nich nowy kosz Ergo Pop-up, który znajdzie zastosowanie w bardzo różnych sytuacjach. Wystarczy tylko zdefiniować swoje potrzeby i użyć wyobraźni.

Kosz Ergo Pop-up to:

• Oszczędność miejsca – można go złożyć do wysokości 3 cm.
• Wszechstronne zastosowanie w domu i ogrodzie.
• Komfort użytkowania – dzięki specjalnym zaczepom umożliwiającym szybkie złożenie.
• Wysokiej jakości materiał odporny na rozdarcie i pleśń.
• Łatwość czyszczenia i przechowywania.
• Dostępny w trzech rozmiarach (73 I, 175 I oraz 219 I).

Po pierwsze – kosz na liście i odpady ogrodowe

Trudno sobie wyobrazić porządki w ogrodzie bez kosza na liście, ściętą trawę, chwasty czy śmieci. Nowy kosz Ergo Pop-up w tej sytuacji sprawdzi się doskonale. Co ważne, materiał, z którego został wykonany, jest odporny na wilgoć, pleśń czy rozdarcia.

Po zakończeniu pracy kosz można szybko złożyć dzięki specjalnym zaczepom. Jego olbrzymia zaleta to łatwość czyszczenia i przechowywania – po złożeniu zajmuje niewiele miejsca (wys. 3 cm). Kosz jest dostępny w trzech rozmiarach (73 I, 175 I oraz 219 I), dzięki czemu możemy dopasować go do naszych potrzeb czy wielkości ogrodu.

Po drugie – dodatkowa przestrzeń na narzędzia ogrodowe

Gdy uporamy się już z porządkami w ogrodzie, koniecznie trzeba pomyśleć o naszym garażu
i wygodnym przechowaniu narzędzi ogrodowych. Jeśli nie chcemy dokupywać kolejnych półek czy szafek, można do tego celu wykorzystać kosz Ergo Pop-up. Materiał, z którego został wykonany, jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia. W koszu Ergo Pop-up bez problemu zmieszczą się drobne narzędzia i akcesoria do ich czyszczenia.

Po trzecie – niezbędnik w samochodzie

Wybierając się na zakupy samochodem, mamy potem często problem z bezpiecznym ułożeniem ich w bagażniku. Jak to zrobić, aby obok siatki z zakupami spożywczymi i ubraniami zmieściły się jeszcze swobodnie kwiatki do dekoracji pokoju?

To wyzwanie, w którym pomoże nam kosz Ergo Pop-up. Wystarczy włożyć część zakupów do małego kosza i nie martwić się, że ulegną uszkodzeniu podczas transportu do domu. Sprawdzi się w tym szczególnie kosz
w wersji S (73 I). Jego wysokość po rozłożeniu to 460 mm.

Po czwarte – pojemnik na zabawki

Pokój dziecka to świat pełen zabawek, które niekiedy są dosłownie wszędzie. Nierzadko prawdziwym wyzwaniem stają się dla rodziców klocki, samochodziki, kolekcja książek albo gazetek z naklejkami. Przychodzi czas na porządki i szukamy pomysłu, jak i gdzie je wszystkie przechować. W tej sytuacji z pomocą przyjdzie kosz Ergo Pop-up! to doskonałe rozwiązanie na przechowywanie różnych zabawek, szczególnie gdy brakuje miejsca na dodatkowe szafki.

Po piąte – praktyczny schowek na buty

Większość kobiet uwielbia kolekcjonować buty. Gdy obuwie letnie trzeba zastąpić butami jesienno-zimowym, a miejsca w szafie brak, zaczyna się pojawiać poczucie winy... Można temu zapobiec. W tej sytuacji również pomoże nam kosz Ergo Pop-up. Przechowamy w nim sezonowe buty w domu czy w piwnicy i problem z głowy. Do wersji M (175 I) czy L (219 I) bez problemu zmieści się kilka pudełek z butami.

Orientacyjna cena detaliczna: Kosz Ergo Pop-up – ok 60 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także