×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Pralka do domu. Nowoczesna i wygodna. Ten model oszczędza wodę i energię!

Pralka do domu. Nowoczesna i wygodna. Ten model oszczędza wodę i energię!

Autor: Ewa Kozioł
15 lut 2023 09:38
Aktualizacja: 15 lut 2023 10:00

Nowoczesne pralki dostępne dziś w sklepach to inteligentne urządzenia. Skutecznie usuwają zabrudzenia nie uszkadzając tkanin. Oszczędzają wodę i energię. Mają także szereg innowacyjnych funkcji, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków.

Skuteczne i delikatne dla ubrań pranie z bębnem

Każdy dąży do prania, które skutecznie usunie zabrudzenia, jednocześnie nie uszkadzając tkanin. Skuteczność prania zaczyna się już na etapie budowy urządzenia, dlatego w pralkach Essential Gorenje stawia na unikatowy kształt bębna o nazwie WaveActive. Jego wnętrze pokrywa wzór w kształcie fali, który jest niezwykle delikatny dla każdego rodzaju tkaniny. Połączenie kształtu bębna z wypukłymi falistymi zbierakami sprawia, że materiał podczas prania zostaje zmiękczony, a włókna rozluźnione, co umożliwia dokładne czyszczenie ubrań. 

Funkcja parowa

Coraz częściej można spotkać wykorzystanie pary w nowoczesnych urządzeniach. Jej zastosowanie zwiększa skuteczność prania, a także nadaje wyjątkową miękkość tkaninom. Pralka WNEI94AS/PL z linii Essential wyposażona została w technologię SteamTech, która wykorzystuje parę wodną. Stosowana w ostatnim cyklu suszenia, zapewnia dodatkową pielęgnację ubrań – zmniejsza zagniecenia i usuwa nieprzyjemne zapachy. Wykorzystanie pary podczas prania ma również pozytywne zastosowanie higieniczne – usuwa o więcej bakterii i drobnoustrojów niż pranie tradycyjne.

Zyskaj więcej czasu na przyjemności

Pralki Essential wyposażone są w program intensywnego prania PowerWash59”. Pranie w tym programie jest odpowiednie dla połowy obciążenia bębna. Dzięki intensywnemu odwirowywaniu oraz maksymalnej szybkości wirowania pranie zajmuje mniej godzinę.

Pralki z serii Essential posiadają najwyższą klasę energetyczną A. Z myślą o ochronie środowiska spełniają najwyższe standardy dotyczące wydajności energetycznej i oszczędności wody. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także