PARTNER PORTALU
Prezenty na Dzień Dziecka - kubki do samodzielnej dekoracji

Prezenty na Dzień Dziecka - kubki do samodzielnej dekoracji

Autor: Anna Usakiewicz
31 maj 2016 09:24

Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka, dlatego też dzień 1. czerwca jest równie wyczekiwany przez najmłodszych, jak i przez nas samych.

Wyróżnijmy naszych milusińskich wyjątkowymi prezentami, podarujmy chwile radości i beztroskiej zabawy. Sprawmy coś, co w pełni rozwinie ich kreatywność. Zobaczcie, jaką propozycję na ten szczególny dzień przygotowały Polskie Fabryki Porcelany „ĆMIELÓW” i „Chodzież” S.A.

Prezenty idealne dla najmłodszych to takie, które rozbudzają ich pomysłowość i sprawią, że poczują się jak mali artyści. Porcelanowy kubek JUPI, który można samodzielnie przyozdobić dowolnym wzorem to idealna propozycja dla maluchów na wyrażenie swoich złotych myśli i uwiecznienie pięknych rysunków. Ponadto kubek JUPI jest nie tylko świetnym podarunkiem sam w sobie, ale także może służyć jako wspaniały prezent na wyjątkowe okazje. Będzie stanowić oryginalny upominek dla taty w Dniu Ojca lub wręczony na zakończenie roku szkolnego, pozwoli w niesztampowy sposób podziękować nauczycielowi za wsparcie i edukację.

Udekorowany w dziecięce pomysły kubek JUPI to świetna pamiątka młodzieńczych, beztroskich dni. Pamiętacie to uczucie, kiedy w dłonie trafiają własne zapiski z dziecięcych lat, gdy widzimy te rozchwiane na wszystkie strony literki albo oglądamy nasze malunki, zastanawiając się, co mieliśmy na myśli w chwili ich tworzenia? Taki kubek będzie idealną kapsułą czasu, po którą nasza pociecha z sentymentem będzie sięgać w dorosłym życiu.

Kubek wystarczy udekorować dołączonym w zestawie markerem i wypiec przez 30 minut w piekarniku nagrzanym do temperatury 150 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także