Promocja na meble kuchenne Black Red White. Do 21 maja kupisz je 40 procent taniej!

Promocja na meble kuchenne Black Red White. Do 21 maja kupisz je 40 procent taniej!

Autor: Ewa Kozioł
09 maj 2022 11:17

W sklepach Black Red White trwa promocja Wielkie cięcie cen do 40% taniej. Od 4 do 21 maja wybrane meble kuchenne kupisz dużo taniej. Ich ceny są niższe nawet o 40 procent. Sprawdź dostępną ofertę w sklepach stacjonarnych lub w sklepie internetowym.

W ofercie sklepów Black Red White znajdziesz gotowe zestawy mebli do każdej kuchni. Wybór jest całkiem spory. Dostępne są kolekcje w nowoczesnym stylu czy w bardziej klasycznym wydaniu. W białym kolorze, w szarym, ciemnym lub w kolorze drewna. Bez problemu znajdziesz też meble do małej kuchni oraz do kuchni o większym metrażu. 

1. Junona Line

System rodzinnych kuchni na każdą kieszeń. Ekonomiczne komplety można rozbudowć, dobierając spośród 20 funkcjonalnych modułów, co daje większe możliwości aranżacji każdej przestrzeni kuchennej.

2. Semi Line

System dający możliwość elastycznego dopasowania zabudowy kuchni w bardzo korzystnych cenach. W skład systemu kuchni wchodzi 28 brył, które można zestawiać w dowolnej konfiguracji. Oferta zawiera również kilka wersji kompletów, których zastosowanie gwarantuje najniższą cenę. Wszystko występuje w dwóch zestawieniach kolorystycznych do wyboru.

3. Family Line

Spośród trzech ekonomicznych systemów rodzinnych kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów.

4. Senso Kitchens

Kuchnia idealna – wygodna, ergonomiczna, dopasowana do pomieszczenia, ale przede wszystkim do Twojego gustu, potrzeb i stylu życia. Chcesz wykorzystać jej potencjał do maksimum? Kuchnie na wymiar Senso Kitchens to najlepszy wybór dla Twojego Domu!

5. Zestawy kuchenne

Szukasz zabudowy kuchennej w korzystnej cenie? Przygotowaliśmy kolekcje Family Line, Semi Line i Junona Line, które ułatwią zagospodarowanie funkcjonalnej przestrzeni. Możesz wykorzystać gotowe zestawy w atrakcyjnej cenie, rozbudować je za pomocą pojedynczych modułów lub samodzielnie skonfigurować wymarzony układ szafek.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także