Przyjemne sprzątnie. Kup dobry odkurzacz!

Przyjemne sprzątnie. Kup dobry odkurzacz!

Autor: Ewa Kozioł
08 kwi 2022 10:23

Kwiecień to najlepszy czas na wiosenne porządki. Pomoże w nich dobra organizacja i odpowiedni sprzęt. Warto więc sięgnąć po bezprzewodowy odkurzacz, który sprawi, że sprzątanie stanie się skuteczne, łatwe i przyjemne.

Po zimie, ze względu na słabą cyrkulację powietrza oraz ogrzewanie wnętrz, w domu nagromadzone są duże ilości kurzu. Dokładne odkurzenie całego domu na wiosnę powinno stanowić priorytet nie tylko ze względu na kwestie higieny i czystości, ale również naszego zdrowia. 

Dom bez kurzu i alergenów

Efektywne pozbycie się kurzu gwarantuje bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ z silnikiem Digital Inverter o mocy aż do 550 W. Urządzenie wyposażone jest w wytrzymałą baterię, która umożliwia odkurzanie bez potrzeby ładowania nawet do 60 minut. Posiada również wolnostojącą stację ładującą, która pozwala mieć odkurzacz zawsze pod ręką. Jest to niezwykle lekkie i poręczne urządzenie, dzięki czemu nie musimy wkładać wiele wysiłku w proces odkurzania. Bezprzewodowy Samsung Jet™ wyróżnia także wielowarstwowy systemem filtracji, wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Co więcej, odkurzacz posiada bogatą ofertę akcesoriów, umożliwiającą skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju. 

Higienicznie od początku do końca

Inżynierowie Samsung zadbali także o komfortowe i higieniczne oczyszczanie odkurzacza. W ofercie marki znajdziemy dodatkowe akcesorium – nowatorską stację czyszczącą, która umożliwia proste i sterylne opróżnianie pojemnika, bez konieczności otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić ją. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie oczyszczony. Hermetyczna konstrukcja powoduje, iż jest to proces 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia w starszych modelach Samsung. Korzystając ze stacji czyszczącej zapobiegamy więc wtórnemu rozprzestrzenianiu się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów.

Cena: ok. 2.200 zł.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także