PARTNER PORTALU
Relaks w łazience: nowy panel prysznicowy

Relaks w łazience: nowy panel prysznicowy

Autor: Anna Sołomiewicz
09 cze 2016 12:42

Prysznic może być równie relaksujący jak kąpiel w wannie. Zobaczcie nowy panel, który zapewni prysznic pod przyjemnym strumieniem wody lub... masaż pleców.

Czy jest coś, co orzeźwia lepiej niż szybki prysznic? Jest. Luksusowa kąpiel w kabinie z panelem prysznicowym! Odprężający masaż strumieniem wody to prawdziwy relaks dla ciała i ducha, pozwalający rozpocząć dzień z pełnymi pokładami energii.

Nowoczesny panel prysznicowy przenosi doświadczenie kąpieli pod prysznicem na całkiem nowy poziom, wnosząc do naszej codzienności element urozmaicenia. W zależności od nastroju możemy uruchomić dysze panelu i cieszyć się masażem zmęczonych mięśni pleców lub relaksować pod deszczownicą, czując klimat lasu tropikalnego. Dla większego bezpieczeństwa i wygody użytkowania, panele prysznicowe wyposażone są w baterię termostatyczną, dzięki czemu temperatura wody jest zawsze dokładnie taka, jakiej potrzebujesz.

W ofercie firmy Sanplast SA znajdują się funkcjonalne panele o szklanej konstrukcji, szczególnie warte polecenia ze względu na wiele przydatnych funkcji. Panele Space Line wyposażone są w dysze z możliwością ukierunkowania strumienia wody, słuchawkę prysznicową, deszczownicę, baterię termostatyczną oraz półki na kosmetyki.

Wysmakowany design oszczędzający detale do absolutnego minimum uczyni z niego ozdobę każdej nowoczesnej łazienki. Poręczna słuchawka prysznicowa i duża deszczownica oraz powierzchnia natryskowa sprawiają, że szklany panel prysznicowy PP/SPACE-150 spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Panele prysznicowe dostarczą amatorom hydromasażu wiele pozytywnych wrażeń, zarówno zmysłowych jak i estetycznych. Uwagę zwraca przede wszystkim ich duża funkcjonalność oraz systemy przeciwosadowe, ułatwiające utrzymanie produktu w czystości i jego niezawodne działanie przez długie lata. Atrakcyjne wzornictwo paneli marki Sanplast trafi w gusta osób ceniących prostotę i wysoką jakość wykonania. Niezależnie od tego, na jaki typ panelu się zdecydujemy, jest to z pewnością inwestycja we własny komfort i samopoczucie. Dodatkowo z myślą o estetach panel PP/SPACE-150 możliwy jest do wyboru w 9 kolorach, dzięki czemu dostosujemy produkt do własnego gustu. - podkreśla Marcin Wargoś - Product Manager Sanplast S.A

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także