Renowacja grzejników i AGD. Dobra farba w sprayu

Renowacja grzejników i AGD. Dobra farba w sprayu

Autor: Katarzyna Masłowska
03 gru 2019 10:13

Zarysowania na lodówce, odpryski na żeberkach kaloryfera, przebarwienia na pralce potrafią zirytować – zwłaszcza, gdy przywiązujemy ogromną uwagę do świątecznego wystroju domu. Dlaczego więc nie poświęcić jednego popołudnia i nadać sprzętom zupełnie nowy charakter?

Lista prezentów – gotowa! Strategiczne zadania – przydzielone! Choć Święta to zwykle spokojny, rodzinny czas tuż przed ich nadejściem mamy naprawdę sporo do zrobienia. Podczas zimowych porządków zaczynamy bowiem zauważać to, czego nie widzimy na co dzień.

Zarysowania na lodówce, odpryski na żeberkach kaloryfera, przebarwienia na pralce potrafią zirytować – zwłaszcza, gdy przywiązujemy ogromną uwagę do świątecznego wystroju domu. Dlaczego więc nie poświęcić jednego popołudnia i nadać sprzętom zupełnie nowy charakter? Z nowatorskim rozwiązaniem V33 to nic trudnego!

Zobacz także: Szary salon: 20 aranżacji z polskich domów. Zobaczcie koniecznie!

Farba Renowacja grzejniki i urządzenia AGD Spray to produkt dedykowany szybkiej i trwałej dekoracji powierzchni z metali żelaznych (żeliwo, stal) i nieżelaznych (aluminium). To, co wyróżnia go na rynku to nowatorska formuła – farba występuje w postaci sprayu, dzięki czemu jej aplikacja jest niezwykle prosta, szybka i bezproblemowa.

Stworzona przez nią powłoka nie łuszczy się, wykazuje wysoką odporność na zmianę temperatury, zaplamienia i uderzenia, a do codziennej pielęgnacji wystarczą łagodne detergenty i uniwersalne środki czystości.

Dzięki farbie renowacyjnej od V33 możemy cieszyć się odświeżonymi sprzętami w 6 stylowych wariantach. Do wyboru mamy bowiem opcje satynowe: Biel, Bawełnę, Jasny Szary, Szary Loft oraz Żeliwo i Stal Nierdzewną w wariancie metalicznym.

Rada eksperta V33: Produkt można z powodzeniem nakładać na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię. Podczas malowania należy trzymać spray prosto, 15-20 cm od obszaru roboczego, spryskując go szerokimi, równomiernymi ruchami. Po 15 minutach aplikujemy drugą warstwę produktu.

• Producent: V33
• Wykończenie: satyna, metaliczne
• Czas schnięcia między warstwami: 15 minut
• Opakowanie i cena: 29,98 / 400 ml

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także