Rośliny w salonie: 15 modnych doniczek i osłonek. Same nowości!

Rośliny w salonie: 15 modnych doniczek i osłonek. Same nowości!

Autor: Justyna Łotowska
03 marz 2022 14:21

Już wkrótce wiosna. Zachęcamy, aby wprowadzić do domu żywą zieleń i rośliny doniczkowe. Pięknie wyglądają, a ich pielęgnacja to sama przyjemność. Oto 15 pomysłów na doniczki - wszystko to nowości z sieci sklepów Home&You.

Początek wiosny to idealny czas, by zmienić coś w swoim mieszkaniu. Nawet niewielka metamorfoza salonu, kuchni czy jadalni może dać wielki efekt, a oczyszczona z niepotrzebnych bibelotów i odświeżona wizualnie przestrzeń sprawi, że spojrzysz na swoją codzienność z zupełnie nowej perspektywy. Dzisiaj polecamy nowe pomysły na doniczki i osłonki na rośliny domowe z oferty Home&You. 

Pielęgnuj swoje rośliny, a one odwdzięczą Ci się z nawiązką. Oczyszczą powietrze w domu, a zieleń ich liści ukoi Twoje zmysły i pomoże Ci się zrelaksować. Sam proces dbania o rośliny jest niezwykle odprężającym rytuałem, bardzo pomocnym w codziennym treningu uważności.

Rośliny to także przepiękna ozdoba wnętrza. Dzięki rozmaitym rozmiarom, kształtom i odcieniom stworzą w Twoim domu prawdziwą dżunglę. Aby podkreślić ich naturalny urok, wybierz najpiękniejsze donice i kwietniki. Teraz jest idealny czas na takie zakupy, ponieważ doniczkowe rośliny najlepiej przesadzać pod koniec lutego, w marcu i w kwietniu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także