PARTNER PORTALU
Salon w szarościach: nowa kolekcja gresów

Salon w szarościach: nowa kolekcja gresów

Autor: Anna Usakiewicz
20 maj 2016 11:50

Decydując się na szare płytki na podłodze, czy ścianie warto wybrać wzory, w których spokojny, chłodny kolor przełamany jest ciekawym rysunkiem.

Szarość, mimo że zaliczana do barw zimnych, jest obecnie najgorętszym kolorem w stylizacji wnętrz. Płynąc z nurtem najmodniejszych trendów łatwo ulec pokusie i „przedozować” szarość w aranżacji. Jak temu zapobiec? Wprowadzenie do wnętrza dodatkowego, silnego akcentu kolorystycznego, na przykład modnej żółci, pozwoli ożywić pomieszczenie. Decydując się na szare płytki na podłodze, czy ścianie warto wybrać wzory, w których spokojny, chłodny kolor przełamany jest ciekawym rysunkiem. Gres Moonrise marki Ceramstic to ciekawa interpretacja kamiennego wzoru, która doskonale prezentuje się w tak zwanym multiformacie. Technika ta polega na układaniu różnych formatów tej samej płytki w obrębie jednej powierzchni. Szarość nie musi być nudna!

Kolekcja Moonrise marki Ceramstic została nagrodzona Perłą Ceramiki UE 2015 i jest rekomendowana do konkursu Dobry Wzór 2016, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Dossier produktów:
Gres szkliwiony Moonrise, 60x60 cm, cena: ok. 83 zł/m2
Gres szkliwiony Moonrise Poler, 60x60 cm, cena: ok. 95 zł/m2
Gres szkliwiony Moonrise Clear, 60x60 cm, cena: ok. 83 zł/m2

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także