×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ściana w salonie: 20 pięknych tapet. To nowości! Zobacz je!

Ściana w salonie: 20 pięknych tapet. To nowości! Zobacz je!

Autor: Justyna Łotowska
23 lis 2021 08:58
Aktualizacja: 24 lis 2021 12:53

Liście kwiaty, gałązki, łodyżki - nowa kolekcja tapet skandynawskiej marki Boras Tapeter to hołd oddany przyrodzie. I te piękne, zgaszone kolory! Zobaczcie ciekawe pomysły na ścianę w salonie, sypialni czy pokoju dziecka!

Większość z projektów kolekcji Boras Tapeter Melodi to proste, szykowne i bez wątpienia skandynawskie wzory. Idealnie wpasują się one zarówno w minimalistyczne, jak bardziej wyszukane aranżacje wnętrz. Z kolei nazwę swą kolekcja zawdzięcza uczuciu, które podnosi nas na duchu jak melodia tańcząca w domu.

Boras Tapeter Treasured to zbiór wzorów pełnych różnorodności i najciekawszych barw, motywów wypełnionych osobowością i kolorami, które wyrażają każdą jednostkę. Z jednej strony odnajdziemy tu egzotyczne nadruki liści, secesyjne kwiaty i najpiękniejszą roślinność. Z drugiej natomiast klasyczną kratę ubraną w połyskujące elementy czy iluzoryczną geometrię.

Piękne i nowoczesne zestawienia kolorystyczne sprawiają, że kolekcja Boras Tapeter Scandinavian Designers Mini jest przepełniona nostalgią i współczesnym stylem. To wzory, które idealnie odnajdą się w pokojach naszych najmłodszych pociech - zarówno dziewczynek, jak i chłopców.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także