Ściany w kuchni i w łazience. Wykończ je piękną mozaiką!

Ściany w kuchni i w łazience. Wykończ je piękną mozaiką!

Autor: Ewa Kozioł
18 lut 2022 08:41

Mozaika Sparrow to doskonały pomysł na wykończenie ścian w kuchni i w łazience. Teraz dostępna jest w formie nowoczesnej klasycznej jodełki. Wygląda pięknie i będzie pasowała do nowoczesnej i klasycznej aranżacji. Mozaika Sparrow od Raw Decor to wybór dla tych, którzy chcą nieco odważniej wykończyć wnętrze, nie rezygnując przy tym z klasyki. Jej niekonwencjonalny wzór to odpowiedź na najmodniejsze, geometryczne kształty. Będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnej jodełki czy cegiełki.

Dostępna jest w dwóch kolorach – białym i czarnym, dzięki czemu dopasuje się do każdego projektu. Możliwość łączenia obu odcieni daje natomiast pole do modyfikacji i możliwość tworzenia własnego wzoru.

Mozaikę Sparrow można łączyć zarówno z ciepłym odcieniem drewna, jak i surowym kamieniem. Daje nieograniczone możliwości aranżacyjne i pobudza do jej ciekawego wykorzystania. Jednym z nich jest zastosowanie kolorowej fugi, co sprawi, że nabierze ona modernistycznego charakteru i stworzy projekt z pazurem. 

Płytka Sparrow to mozaika szklana ścienna o matowej powierzchni. Można układać ją poziomo lub pionowo – w obu formach stworzy na ścianie nietypowy wzór. Matowe wykończenie sprawia, że doskonale odnajdzie się w kuchni czy łazience. Z powodzeniem można ją także wykorzystać jako designerski dekor w salonie lub sypialni. Jej nieograniczone możliwości łączenia to sposób, aby nadać wnętrzu indywidualnego charakteru.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także