PARTNER PORTALU
Słodkości na stole: piękna porcelana w kolorze pudrowego różu

Słodkości na stole: piękna porcelana w kolorze pudrowego różu

Autor: Anna Sołomiewicz
20 maj 2016 18:19

Nic tak nie umila popołudnia jak kawa w towarzystwie słodkości. Nowa kolekcja porcelany od skandynawskiej marki jest równie słodka, co serwowane na niej desery.

Popołudniowa kawa czy herbata celebrowana w gronie rodziny i przyjaciół nie może się obyć bez słodkości oraz pięknej porcelany. Pełen subtelnego uroku serwis kawowy Moments od Fyrklövern podkreśli smak tych wyjątkowych chwil. Najwyższej jakości porcelana utrzymana w kolorze pudrowego różu i zdobiona motywem w stylu vintage umili każde spotkanie. A wytłaczany wzór pereł i platynowe wykończenie całego serwisu podkreślą wyjątkowość chwil, które dzielimy z bliskimi.

Serwis kawowy Moments zaprojektowany został przez gwiazdę telewizji Marię Montazami. Artystka zainspirowana wspomnieniami pięknych chwil ze swojego życia, stworzyła kolekcję, która zachwyca subtelnym urokiem i romantyzmem. Porcelana odzwierciedla naturalną elegancję i optymizm kreatorki oraz zachęca do cieszenia się pięknymi momentami przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty.

Porcelanowe filiżanki, talerzyki deserowe w kolorze pudrowego różu i gustowna patera na domowe słodkości, to tylko niektóre elementy serwisu Moments. Bogata kolekcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników porcelany. Unikalne połączenie kobiecej stylistyki z wytwornym, luksusowym zdobieniem i porcelaną najwyższej jakości, wprowadza w świat przemiłych spotkań i podkreśla wyjątkowe momenty, które dzielimy z osobami bliskimi naszemu sercu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także