×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sprytna tablica - pomysł na mały metraż

Sprytna tablica - pomysł na mały metraż

Autor: Anna Usakiewicz
10 sty 2018 12:15
Aktualizacja: 10 sty 2018 14:58

Dzięki tej sprytnej nowości będziemy mogli cieszyć się perfekcyjnie zorganizowaną przestrzenią, w której wszystko ma swoje miejsce.

Pospieszne poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu czy długopisu i choćby kawałka kartki do zapisania ważnej wiadomości. Te problemy zna każdy z nas. Ale teraz można je z łatwością rozwiązać dzięki nowej tablicy Smart od Vox, której sprytny design ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujemy, problem z organizacją przestrzeni i przechowywaniem pojawia się zawsze i wszędzie. A rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, dziwnym trafem gubią się najczęściej. Klucze, telefon, okulary, notes, kalendarz i – przede wszystkim – wiadomości pozostawione dla innych domowników. Odpowiedzią na te problemy jest sprytnie i mądrze zaprojektowana tablica. 

Tablica to sprytny, wygodny i atrakcyjne wizualnie sposób na przechowywanie podręcznych rzeczy. . Wśród akcesoriów uzupełniających tablicę znajdują się pojemniki (małe i duże), organizery i paski filcowe, kalendarz z metalową płytą na magnesy, lustro, wieszaki, reling z haczykami, plan lekcji, a nawet tarcza do lotek. Tablica znajdzie więc zastosowanie nad biurkiem w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu czy przy drzwiach wyjściowych. Może wypełnić niezagospodarowane dotąd przestrzenie na ścianach i drzwiach oraz stać się miejscem nie tylko na przechowywanie przedmiotów, ale też na zapisywanie ważnych informacji, planów i wiadomości. Można ją zamontować w pionie lub w poziomie i uzupełnić o wybrane akcesoria – dopasowane do naszych potrzeb, preferencji i pomieszczenia. Instalacja oraz wymiana akcesoriów jest wyjątkowo łatwa, dzięki prostemu systemowi śrub. Można ją modyfikować i uzupełniać w każdym momencie. Tablica dostępna jest w wymiarach 105 x 45 cm i w uniwersalnym białym kolorze, a śruby – w kolorze białym i czarnym.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także