Stylu country we wnętrzu. Kolekcja na sezon wiosna-lato. Nowość od Westwing!

Stylu country we wnętrzu. Kolekcja na sezon wiosna-lato. Nowość od Westwing!

Autor: Ewa Kozioł
25 lut 2022 09:48

Wyważona mieszanka rustykalnych i nowoczesnych klimatów, dających przytulną i sielską atmosferę. Tak jest kolekcja Countryside by Westwing Collection na sezon wiosna-lato 2022. 
Projektanci połączyli w niej wszystko to, co kochamy w stylu country najbardziej.

Punktem wyjścia do stworzenia tej kolekcji stała się zmiana naszego stylu życia – spędzanie czasu w domu związane z pandemią. Po kilkunastu miesiącach wiążące się z tym emocje ewoluowały, zmieniając „konieczność” w „radość”, która jest wynikiem wykreowania bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni wokół siebie.

Projektanci Westwing Collection połączyli w niej wszystko to, co kochamy w stylu country najbardziej: drobne kwiatowe wzory, falbany, elementy inspirowane stylem vintage, mosiężne akcenty. Całość tworzy bardzo wyważoną mieszankę rustykalnych i nowoczesnych klimatów, dających przytulną i sielską atmosferę – idealną na mentalną ucieczkę z miasta i naładowanie baterii w zaciszu swojego domu.

Countryside by Westwing Collection to dojrzewanie w stylu country. Nawet jeśli nie wszyscy mieszkamy na wsi, uwielbiamy włączać niektóre z jej typowych cech i emocji do naszego życia. To jest znajome, domowe, serdeczne, bezpieczne i właściwe. W takim otoczeniu wszystko zwalnia. Skłania nas do zatrzymania wiecznie niespokojnego stylu życia i planowania w bardzo niepewnych czasach, które są przed nami. Nie chodzi o odtwarzanie wyglądu z przeszłości, ale raczej o uchwycenie tej estetyki i wartości, przekładając je na współczesne realia.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także