×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Suszarka do ubrań: duża i wygodna

Suszarka do ubrań: duża i wygodna

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 paź 2019 15:02

Suszarka Magnum to doskonały wybór dla dużej rodziny. Powierzchnia suszenia wynosi aż 24 metry, co daje możliwość zmieszczenia na niej 2-3 pełnych prań za jednym razem.

Suszarka Magnum jest na tyle szeroka – ma aż 211 cm, że bez problemu rozwiesisz na niej obrusy i mniejszych rozmiarów pościel, bez konieczności składania. Podwyższony stelaż (128 cm) i wysoko położone skrzydła umożliwiają suszenie długich rzeczy, jak sukienki czy spodnie. Wykonany ze stali i aluminium stelaż jest bardzo stabilny, a specjalne połączenia na nogach zapobiegają przypadkowemu złożeniu się suszarki. Z kolei szerokie aluminiowe linki przyspieszają suszenie i zapobiegają zagnieceniom, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na prasowaniu.

Dodatkowy wieszak na małe części garderoby jest bardzo praktyczny, możesz na nim zawiesić skarpetki, drobną bieliznę lub po prostu coś niewielkich gabarytów. Magnum to naprawdę wygodny model, dzięki wbudowanym kółkom bez wysiłku przesuniesz suszarkę w dogodne miejsce, nawet jeśli jest załadowana mokrym praniem. Blokada skrzydeł sprawia, że Magnum jest bardzo łatwa w przechowywaniu.

Wymiary: powierzchnia suszenia 24 m.

Wymiary po rozłożeniu: 211 x 57 x 128 cm.

Wymiary po złożeniu: 57 x 12 x 120 cm.

Cena: 139,99 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także