PARTNER PORTALU
Suszarka z powierzchnią suszenia 30 metrów

Suszarka z powierzchnią suszenia 30 metrów

Autor: Urszula Tatur
31 sie 2021 08:54

Rozsuwana suszarka sprawia, że suszenie prania, nawet bardzo dużych gabarytów, to żaden problem. I to zarówno, jeśli chodzi o ilość, jak i wielkość prania.

Z myślą o dużej ilości prania dużych gabarytów

Udoskonalony model Infinity FLEX został zaprojektowany z myślą o dużej ilości prania, dużych gabarytów. Dodatkowo podwyższony stelaż, wyższe skrzydła oraz rozsuwane linki umożliwiają wieszanie zarówno codziennego prania, jak i obrusów, pościeli, prześcieradeł, czy długich części garderoby itp. Suszarka jest wyposażona w grubsze o 40 proc. linki, dzięki którym pranie ma mniej zagnieceń niż kiedykolwiek, co ułatwia późniejsze prasowanie.

Teleskopowe linki, są regulowane do 2 metrów długości – daje to aż 30 metrów powierzchni suszenia. W zależności od potrzeb, po pełnym rozłożeniu, suszarka może zmieścić nawet do czterech pełnych prań.

Komfortowa i bezpieczna

Infinity FLEX jest bardzo komfortowa w użytkowaniu: uniwersalność i mobilność zwiększona została przez nogi zakończone obudowanymi kółkami. Dlatego bez problemu można ją przesunąć w wybrane miejsce, nawet z mokrym praniem. Suszarka ma dodatkowy wieszak na drobną bieliznę, została także wyposażona w dodatkową blokadę skrzydeł i zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem.
Produkt nie wymaga montażu dodatkowych elementów. Jest gotowa do użytku zaraz po rozpakowaniu.

Wymiary i parametry techniczne:

Powierzchnia suszenia: 30 m
Wymiary po rozłożeniu skrzydeł: 216-304 x 56 x 128cm
Wymiary po złożeniu: 56 x 8 x 122 cm

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także