Świetne pomysły do domu w stylu boho

Świetne pomysły do domu w stylu boho

Autor: Justyna Łotowska
18 lut 2021 12:42

Te meble i dodatki są wytwarzane rzemieślniczo, z materiałów takich jak rattan, kokos, egzotyczne trawy, bambus – stanowią zatem kolejny krok w kierunku dbania o zrównoważony rozwój i środowisko.

Aranżacje w zgodzie z naturą to nie tylko mądry, proekologiczny wybór. To również atmosfera harmonii i lekkości, przywodząca skojarzenia z upragnionym odpoczynkiem. Piękno tych naturalnych aranżacji tkwi w ich ponadczasowym stylu, jakości i skupieniu na najdrobniejszych detalach.

Takie wnętrza można stworzyć dzięki meblom, lampom i dekoracjom z kolekcji Monnarita. Są one wytwarzane z naturalnych materiałów, przez indonezyjskich rzemieślników na wyspie Bali. Ich pasja, doświadczenie, rękodzielnicze tradycje i niezwykły szacunek do natury, owocują unikalnym wzornictwem, zachwycającą precyzją i trwałością. Niebanalny design w połączeniu z ekologicznymi materiałami, takimi jak rattan, trawa morska, drewno, bawełna czy kokos, tworzą oryginalne meble i dodatki, które nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat w stylu eko.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także