PARTNER PORTALU
Świetny design, dokonały obraz i dźwięk. Zobacz zupełnie nowy telewizor

Świetny design, dokonały obraz i dźwięk. Zobacz zupełnie nowy telewizor

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 wrz 2020 11:13

Philips OLED+935 to zupełnie nowy model z absolutnie najwyższą jakością obrazu i nagłośnienia zapewniający wyjątkowe wrażenia audiowizualne.

Każdy telewizor premium od marki Philips cechuje się doskonałym designem, a Philips OLED+935 nie jest tu wyjątkiem. Ten wysokiej klasy model wyróżnia ultrasmukła obudowa, bezkrawędziowe ramki i wysokiej jakości metalowe wykończenie. Głośnik centralny jest pokryty w centralnej części transparentną akustycznie tkaniną firmy Kvadrat, zaś od góry posiada metalowe wykończenie micromesh, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszego dźwięku. Obudowa głośnika z wygiętym minimalistycznym i metalowym ramieniem służy jako podstawa urządzenia.

Czterostronna technologia Philips Ambilight zapewnia perfekcyjną jakość obrazu, który wydaje się wychodzić poza ekran. W połączeniu z bardzo cienką ramką daje to wyjątkowe doznania wizualne. Telewizor stanowi także doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Wysokiej klasy pilot posiada eleganckie, płaskie i podświetlane klawisze, a także metalizowane wykończenie. Boki i tył pilota pokrywa pozyskiwana odpowiedzialnie skóra szkockiej marki Muirhead.

Telewizory Philips OLED+ są powszechnie znane z wysokiej rozdzielczości obrazu dzięki procesorowi P5 czwartej generacji, który odpowiada za pięć głównych elementów składających się na jakość obrazu (poprawa materiału źródłowego, kolory, kontrast, płynność ruchu i ostrość obrazu). Technologia sztucznej inteligencji pozwala uzyskać obraz bardziej naturalny i realistyczny niż na jakimkolwiek innym telewizorze.

Telewizor Philips OLED+935 jest dostępny od września w rozmiarach 55'' (9.999 zł) i 65'' (13.999 zł). Mniejszy model o przekątnej ekranu 48'' pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale tego roku.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także