PARTNER PORTALU
Świeża biel i dekor dębu - nowa kolekcja mebli do salonu i jadalni

Świeża biel i dekor dębu - nowa kolekcja mebli do salonu i jadalni

Autor: Anna Sołomiewicz
23 maj 2016 13:51

Połączenie połyskującej bieli i dekoru drewna zawsze prezentuje się nienagannie. Zobaczcie nową kolekcję wykorzystującą te kolory i faktury.

Ilum to stylowa kolekcja mebli do salonu i jadalni, która powstała z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Naturalny dekor dębowy w połączeniu z połyskliwą bielą rozjaśni każde pomieszczenie. Nawet mniejsze pokoje mogą zyskać zupełnie nowe życie. W dużych salonach i jadalniach kolekcja najlepiej prezentuje się na tle ciemniejszych, np. grafitowych ścian, ale sprawdzi się także we wnętrzach utrzymanych w jaśniejszej tonacji kolorystycznej, np. błękitu czy beżu.

Biel na pierwszym planie

Meble skrzyniowe z kolekcji Ilum zaprojektowano w taki sposób, że białe fragmenty korpusów zostały wysunięte lekko do przodu. Każdy z mebli wygląda tak, jakby powstał z dwóch osobnych elementów, które tworzą razem pomysłową i przyjemną dla oka układankę. Połyskliwa biel dominuje, a pozostający w cieniu subtelny dekor dębowy tonuje nieco wyrazisty charakter całej kolekcji. Tę zależność dobrze ukazuje duży stół rozkładany, którego biały blat wspierają solidne drewniane nogi. To pomysłowe zestawienie na pewno sprawdzi się w każdej nowocześnie urządzonej jadalni.

Kolekcja zapewnia wysoki komfort codziennego użytkowania. Szuflady mebli wyposażono w system samodomykający, a fronty szafek – w bardzo praktyczny hamulec.

W skład kolekcji Ilum wchodzą: komoda lewa, witryna prawa, witryna lewa (2 rodzaje), szafka RTV, stolik okolicznościowy, stół rozkładany, półka wisząca, oświetlenie (opcjonalne). Kolekcja Ilum dostępna jest wyłącznie w salonach sieci Agata.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także