PARTNER PORTALU
Szybki lifting łazienki: oryginalne zasłony prysznicowe

Szybki lifting łazienki: oryginalne zasłony prysznicowe

Autor: Anna Usakiewicz
20 cze 2016 14:16

Zasłony dekorowane słowami mogą nie tylko pięknie wyglądać, ale także nieść przesłanie. Jakie? Zobaczcie sami.

Na design zasłon prysznicowych firma Sealskin ma tyle pomysłów, ile produktów w ofercie. Zasłony holenderskiego producenta są jednolite, multikolorowe, zdobią je graficzne wzory, realistyczne zdjęcia, zabawne obrazki, jak również litery i cytaty. 

O tym, że słowa mają wielką moc można przekonać się patrząc na zasłonę prysznicową Littera. Napis „Bath” jest dekoracją nie tylko atrakcyjną estetycznie, ale i wymowną w odbiorze. Duża czcionka, układ liter kojarzący się ze strumieniem wody, niebieski kolor – wszystko to jest informacją: „Tu jest przestrzeń kąpieli – wejdź, zrelaksuj się”. Jeśli przed prysznicem położymy dywanik z takim samym napisem efekt będzie wzmocniony. Poliestrowa zasłona (180x200 cm) i bawełniany dywanik z tej serii od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

O ile zasłona Littera jest tylko zaproszeniem, o tyle zasłona Testo to prawdziwa obietnica relaksu. Wymowny napis „Keep calm and take a shower” na pięknej szmaragdowej tkaninie kojarzy się z kąpielą w ciepłym morzu. Zasłona wykonana z poliestru ma standardowy rozmiar 180x200 cm, dzięki czemu właściwie zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu (metalowe pierścienie) oraz wykończenie ołowianką dolnego brzegu, które pozwala zasłonie na swobodne układanie się.

Jedno zdanie, a treść, z której można ułożyć opowieść:„There is no place like my shower” – te słowa mógł powiedzieć tylko ktoś, kto bardzo lubi swoją łazienkę, a na dodatek preferuje kąpiel pod prysznicem zamiast w wannie. Puentą tej wypowiedzi jest serduszko, które podkreśla moc przekazu oraz nazwa: Lyrics. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana jest z poliestru i wykończona ołowianką. W serii także antypoślizgowa mata prysznicowa z takim samym napisem.

Zasłony poliestrowe Sealskin można prać w pralce, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni oraz delikatnie wirować. Taka pielęgnacja pozwoli zachować w dobrym stanie zarówno tkaninę, jak i kolory. Zasłony tekstylne można też prasować, co wzmacnia hydrofobowe właściwości materiału.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także