PARTNER PORTALU
Szybkie porządki: wybieramy odkurzacz bezprzewodowy

Szybkie porządki: wybieramy odkurzacz bezprzewodowy

Autor: Katarzyna Masłowska
04 gru 2017 13:25

Wybierając sprzęt sprzątający do naszego domu stajemy przed wieloma wyzwaniami – nie tylko ceny i jakości. Zwracamy także uwagę na efektywność, szybkość działania oraz łatwość użycia.

Szybkość sprzątania często wyklucza dokładność. Jeśli chcemy odkurzyć mieszkanie w kilka minut, pojawia się ryzyko, że ominiemy trudno dostępne miejsca i zadowolimy się pomieszczeniem czystym na „pierwszy rzut oka”. Istnieje jednak sposób na sprzątanie natychmiastowe, a jednocześnie wydajne i dokładne. Jak osiągnąć taki efekt? Odpowiedź znalazł Electrolux, który wśród swoich urządzeń posiada bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido.

Bezprzewodowe czyszczenie dostępne w zasięgu ręki

Żyjemy coraz intensywniej, przez co wszystko, czym się otaczamy musi być w stanie nadążyć za naszym tempem. Wybierając sprzęt sprzątający do naszego domu stajemy przed wieloma wyzwaniami – nie tylko ceny i jakości. Zwracamy także uwagę na efektywność, szybkość działania oraz łatwość użycia.

Zobacz także: Małe, szybkie pranie: wybieramy dobrą suszarkę

Firma Electrolux ponad 10 lat temu wprowadziła na rynek proste i skuteczne rozwiązanie ułatwiające natychmiastowe czyszczenie – odkurzacz Ergorapido. Stale rozwijana technologia podąża za zwiększającymi się potrzebami użytkowników i zaskakuje dokładnością. Dlatego szwedzki producent sprzętu AGD ma dla swoich użytkowników kolejną odsłonę tego bezprzewodowego odkurzacza.

Efektywność na najwyższym poziomie

Najnowsza wersja odkurzaczy Ergorapido wyposażona jest w wysokiej jakości baterię litową HD Lithium TurboPower optymalizującą pracę, dzięki czemu możliwe jest odkurzanie aż do 45 minut bez konieczności ładowania urządzenia. Ułatwi to natychmiastowe czyszczenie i zapewni większą elastyczność oraz dotarcie do większej liczby trudno dostępnych miejsc.

Dzięki cyklonowemu systemowi separacji kurzu, dwóm ustawieniom prędkości zarówno na dywanie, jak i na twardej podłodze, Ergorapido jest gotowe na wszystkie wyzwania, jakie przed nim postawisz. Ponadto oświetlenie LED DustSpotter sprawi, że nie przeoczysz żadnych zabrudzeń, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ergorapido jest jednym z najlepiej sprzedających się odkurzaczy bezprzewodowych
na świecie, a fani tego nowatorskiego urządzenia czyszczącego z radością odbiorą ulepszenia, jakie wprowadziliśmy w najnowszej wersji – mówi Kamila Cap, Brand Marketing Manager HC & SDA. Udało nam się stworzyć bardziej wydajną baterię i wydłużyć czas pracy do 45 minut. Jak zawsze projektanci Electrolux pamiętali również o designie. Dobór kolorów odkurzacza sprawi, że nie tylko najwyższej jakości technologia, ale także wygląd urządzania zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Bezwysiłkowe sprzątanie bez przeszkód

Odkurzacz Ergorapido sprawdza się równie dobrze w odkurzaniu dużych powierzchni, jak i trudno dostępnych i nieco nietypowych miejsc. Łatwo odłączany moduł ręczny pozwala bez wysiłku odkurzyć blat kuchenny, powierzchnie mebli lub wnętrze samochodu.

Odkurzacz radzi sobie także z zabrudzeniami na różnych nawierzchniach – dzięki ssawce Performance Pro™ odkurzanie zarówno podłóg twardych, jak i dywanów nie stanowi najmniejszego kłopotu. Dużym ułatwieniem w codziennych porządkach jest także technologia BrushRollClean™, dzięki której za jednym naciśnięciem przycisku w szybki i prosty sposób wyręczy z konieczności usuwania włosów i sierści zwierząt ze szczotki.

UV na straży czystości

Szczególną wagę do czystości na najwyższym poziomie przykładają osoby, które borykają się z alergią na kurz lub roztocza, od których roi się w zamkniętych pomieszczeniach. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób jest model Ergorapido, EER7ALLRGY zaopatrzony w specjalną ssawkę Bed Pro™ z promieniami UV, która umożliwia dokładne usuwanie kurzu i bakterii z mebli i tkanin. Dodatkowo, odkurzacz posiada certyfikat BAF – Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej.

Sugerowana cena detaliczna:
EER7ALLRGY – 1299 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także