×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Szybkie pranie: zobacz nowy model pralki

Szybkie pranie: zobacz nowy model pralki

Autor: Katarzyna Masłowska
16 sty 2018 12:28
Aktualizacja: 17 sty 2018 09:47

Sylwestrowe szaleństwo, karnawał, ferie – zima daje nam wiele okazji do aktywnego spędzania czasu. Podczas rodzinnych wypadów lub w dniu imprezy bawimy się świetnie, ale niestety potem zawsze czeka na nas… sterta prania.

Istnieje jednak sposób, który sprawi, że ta czynność nie będzie już dla nas uciążliwa. 2 sekundy, 1 przycisk i 0 problemów – tak wejście w Nowy Rok może ułatwić nam pralka Indesit Innex.

Sterta prania to już nie problem!

Zbliżające się ferie to doskonała okazja do rodzinnych wyjazdów, a wraz z nimi do spędzenia wspólnych chwil z dziećmi podczas spacerów czy zabaw na śniegu. Kilka dni odpoczynku od pracy i codziennych obowiązków. Z takich wyjazdów przywozimy bezcenne wspomnienia i piękne pamiątki, ale także... stertę brudnych ubrań.

Najpierw czeka nas rozpakowywanie walizek, a następnie często czasochłonne pranie, które staje się udręką dla poszczególnych członków rodziny, zwłaszcza mam. Na szczęście teraz jest ono tak proste, że każdy z domowników będzie w stanie szybko sobie z nim poradzić. Dzięki intuicyjnej i prostej w obsłudze pralce, powyjazdowe pranie nie będzie już nam spędzać snu z powiek!

Kilka przydatnych funkcji, które warto znać!

Praca, dom (sprzątanie, gotowanie, czas dla siebie), dzieci w szkole i na dodatkowych zajęciach – nie ulega wątpliwości, że grafik dnia w wielu polskich rodzinach jest naprawdę napięty. W obliczu takich codziennych małych i dużych wyzwań – dobrze mieć pomocnika, który ułatwi uporanie się z powszednimi obowiązkami.

Warto więc zaopatrzyć się w takie modele pralek, których funkcje w prosty i ekonomiczny sposób pozwolą nam oszczędzić czas i energię. Na przykład pralka Indesit z funkcją Push&Wash (dostępna np. w modelu BWE 71483X W PL) sprawia, że wstawienie prania to teraz naciśnięcie jednego przycisku i przytrzymanie go przez 2 sekundy. Tyle wystarczy, aby włączyć urządzenie, ustawić odpowiedni program, rozpocząć pranie... i już.

Umożliwia także rozpoczęcie cyklu prania nawet przy wyłączonym urządzeniu, bez potrzeby wcześniejszego naciskania przycisku ON/OFF. Włączona kontrolka wskazuje, że cykl jest uruchomiony. Funkcja Push&Wash sprawdzi się idealnie przy praniu odzieży bawełnianej i syntetycznej – w programie trwającym tylko 45 minut i z maksymalną prędkością wirowania równą 1200 obrotów na minutę, usuwa w temperaturze 30° ponad 20 z najczęściej występujących na ubraniach plam, wliczając te z jedzenia, tłuszczu, wina czy kawy.

Zobacz także: Nowoczesna pralko-suszarka z dwoma bębnami - zobacz nowość!

Uwagę zwraca także innowacyjny czujnik (Water Balance Plus), który optymalizuje zużycie wody podczas każdej fazy cyklu, aby pobierać jej tylko tyle, ile naprawdę jest potrzebne (w zależności od załadunku) – gwarantuje to bardziej ekonomiczne pranie (mniejsze zużycie energii elektrycznej na podgrzanie wody oraz krótszy czas pracy). Mając na myśli oszczędne i ekologiczne rozwiązania warto postawić na korzystanie z urządzeń z dostępnym programem codziennym ECO 30° (Bawełna, Syntetyki, Kolorowe, Delikatne, Szybki), który gwarantuje takie same rezultaty prania jak przy cyklach o wyższych temperaturach. Możemy więc cieszyć się świeżym, czystym praniem, jednocześnie oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

Ponadto, warto wiedzieć, że efekty prania w dużej mierze zależą także od silnika urządzenia. W niektórych modelach pralek Indesit Innex (np. BWE 71483X W PL) występuje silnik inwerterowy bezszczotkowy, dzięki czemu urządzenia te pracują ciszej, zużywają mniej energii (klasa energetyczna A+++) i mają dłuższą żywotność (w porównaniu do modeli z silnikiem szczotkowym).

Ponadto, specjalne ruchy bębna w pralce Innex zapewniają dokładne usuwanie uporczywych zabrudzeń i pomagają zwiększyć moc czyszczącą detergentu. Ciągła kontrola jego pracy zmniejsza wibracje podczas każdej fazy cyklu prania i wirowania, co w rezultacie ma wpływ na niski poziom hałasu.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także