PARTNER PORTALU
Umywalki nablatowe - postaw na subtelne kształty

Umywalki nablatowe - postaw na subtelne kształty

Autor: Anna Usakiewicz
14 cze 2019 07:51

Umywalki nablatowe są dominującym trendem współczesnych łazienek. Organizują przestrzeń wokół umywalki oferując miejsce na odłożenie kosmetyków i dają pełną dowolność w lokalizacji baterii.

Pozostawiają miejsce na kreatywność i stworzenie wnętrza skrojonego na miarę potrzeb użytkownika.

Interesującą nowością w ofercie marki Ravak są ceramiczne umywalki cienkościenne, które łączą subtelne wzornictwo z trwałością tradycyjnego materiału. Dodatkowo cienkościenna ceramika zestawiona z blatem podumywalkowym dodaje całości aranżacji lekkości i wysublimowania.

Umywalki ceramiczne nablatowe dostępne są w różnych kształtach, od klasycznego okręgu w serii Uni, poprzez kwadratowe i prostokątne warianty aż do umywalek z zaokrąglonymi narożnikami w serii Ceramic. Propozycje cienkościenny umywalek znajdziemy w dwóch seriach: Uni i Ceramic.

Umywalkę nablatową można zainstalować na fornirowanym blacie, który wprowadzi do łazienki naturalne drewno lub na klasyczny, wykończonym w lakierowanej bieli. Dla osób praktycznych poszukujących miejsca na przechowywanie kosmetyków ciekawym rozwiązaniem będzie nowa szafka SUD, która pod zaokrąglonym blatem skrywa pojemną szufladę.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także