Urządzamy łazienkę: nowoczesna kolekcja baterii

Urządzamy łazienkę: nowoczesna kolekcja baterii

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 sty 2021 21:47

Jaką baterię wybrać do łazienki? Najlepiej niedrogą, ale funkcjonalną, ładną i zapewniająca nieduże zużycie wody.

Pierwsze własne mieszkanie czy dom to wyjątkowe miejsce, którego się nie zapomina. To właśnie w nim realizujemy często swoje marzenia. Nasz indywidualny styl urzeczywistniamy w meblach, kolorze ścian i pasujących dodatkach. Każde mieszkanie jest tak samo wyjątkowe jak jego mieszkańcy i ich specyficzne wymagania pod względem funkcjonalności i designu. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z małymi pomieszczeniami, czy niewielkim budżetem - aranżacja wnętrz często stanowi wyzwanie. 

– Armatura z kolekcji Baulines to doskonałe rozwiązanie na start. Myślę, że jest to również idealny wybór dla konsumentów, których projekty mieszkaniowe są zgodne z trendem Micro Living. Szczególnie w obszarach miejskich przestrzeń staje się coraz mniejsza. Dzięki inteligentnym, minimalistycznym rozwiązaniom do mieszkań, które zostały zredukowane do podstawowych elementów, możemy efektywnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń i nadal podnosić jakość naszego życia. Baterie Baulines z pewnością spodobają się osobom, które poszukują tego rodzaju prostoty i minimalizmu – wyjaśnia Patrick Speck, Leader, Lixil, Global Design Emena.

Nowa odsłona armatury Baulines została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu jeszcze większego komfortu użytkowania. Zadbano o każdy szczegół, np. większy kąt nachylenia wylewki, który sprawia, że strumień wody nie rozpryskuje się podczas mycia rąk.

Dodatkowo, produkt oferuje korzyści w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia. Dzięki innowacyjnemu procesowi odlewania cynku w fabryce Lixil w Klaeng w Tajlandii, jednej z najbardziej ekologicznych fabryk w Azji Południowo-Wschodniej, stworzono korpus baterii o szczelnej konstrukcji, zapewniającej bezpieczne korzystanie z wody, do której nie przedostają się zanieczyszczenia. Ponadto zastosowanie wewnętrznych kanałów wodnych sprawia, że woda nie ma kontaktu z ołowiem i cynkiem. Dzięki nim gorąca woda nie ma także styczności z korpusem baterii. Dlatego nie trzeba martwić się o oparzenia, dotykając powierzchni armatury.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także