Wiosenna aranżacja stołu: piękny pomysł z porcelaną w motyle

Wiosenna aranżacja stołu: piękny pomysł z porcelaną w motyle

Autor: Justyna Łotowska
21 lut 2022 13:46

Tak zaaranżowany stół budzi skojarzenia z piękną letnią łąką, koi tęsknotę za latem i zachęca do wspólnej biesiady w ogrodzie, na werandzie lub w zaciszu domowej kuchni. Zobaczcie ten piękny pomysł na wiosenny stół!

Nowa kolekcja Bella to porcelana, która zachwyca wyjątkowymi motywami w postaci przepięknych, malowanych akwarelami motyli w pastelowych odcieniach. Projektantka Cecilia Åberg, od lat współpracująca z Fyrklövern, stworzyła pełną życia symfonię barw – delikatne odcienie turkusu, żółci i różu, która wraz z kontrastującą czernią nadaje dekorom głębi.

Inspiracją do stworzenia dwunastoelementowej zastawy, obejmującej talerze, kubki, miski, półmiski, dzbanki i patery, była miłość Cecilii do motyli i ich silnej symboliki, która zaowocowała niezwykłymi wzorami. Tak jak każdy gatunek motyla jest inny, tak każdy element porcelany ma swoje niepowtarzalne niuanse i unikalną kolorystykę.

Modny akcent stanowią również dwa ręcznie glazurowane elementy w kolorze turkusowym z reliefem o kształcie dyskretnych motyli, dające możliwość stworzenia kreatywnej aranżacji stołu o indywidualnym charakterze.

Zastawa wykonana jest z trwałej porcelany skaleniowej i nadaje się do mycia w zmywarce oraz do kuchenek mikrofalowych.

Ceny: talerz obiadowy - 109 zł, talerz głęboki - 119 zł, talerz deserowy - 99 zł, kubek - 109 zł. Marka: Fyrklövern

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także