×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wiosenne nowości 2023. Naturalne dodatki do wnętrz. Piękne!

Wiosenne nowości 2023. Naturalne dodatki do wnętrz. Piękne!

Autor: Ewa Kozioł
28 lut 2023 11:49

Jak nadać wnętrze zupełnie nowy klimat bez kosztownego remontu? Postaw na dodatki. Te wykonane z naturalnych materiałów to idealny wybór na wiosnę.

Urządzanie wnętrz może sprawiać naprawdę ogromną przyjemność. Nie zawsze jednak możemy przeprowadzić totalną metamorfozę. W takiej sytuacji, gdy marzymy o nowym stylu aranżacji, warto sięgnąć po odpowiednio dobrane dodatki, które dają nam w tym zakresie wiele możliwości. Gdy chcemy wypełnić przestrzeń zupełnie nową energią i stworzyć w niej naprawdę wyjątkowy klimat – wybierzmy takie akcesoria, za którymi stoi autentyczność, rękodzielnicza praca i naturalne surowce. Czyli po prostu – dodatki „z duszą”. Takie właśnie produkty znajdziesz w najnowszej ofercie marki Monnarita, która powstała z zamiłowania do podróży, piękna i naturalności.

W dodatkach, które przepływają długą drogę z Bali, czuć ducha egzotycznych miejsc. Powstają wyłącznie z naturalnych materiałów, takich jak rattan, bawełna czy kokos. Zachwycają kształtami i koją ciepłymi, spokojnymi kolorami ziemi. Doskonale łączą rzemieślniczą jakość z pasją do designu. Monnarita tworzy je z myślą o tych, którzy chcą być bliżej natury i chronić ją, również poprzez swoje codzienne wybory.

W kolekcjach marki znaleźć można oryginalne, ciekawe formy, efektowne kształty i mnóstwo świeżych pomysłów na aranżacje. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także