Wiosenne premiery IKEA: 20 najlepszych nowości 2022 (ceny)

Wiosenne premiery IKEA: 20 najlepszych nowości 2022 (ceny)

Autor: Justyna Łotowska
14 marz 2022 11:33

Co nowego proponuje sieć IKEA na wiosnę 2022? Wybraliśmy 20 premier, na które warto zwrócić uwagę!

Nadchodzi czas, kiedy możemy odrzucić zimowe pierzyny i uporządkować swoją przestrzeń, otwierając ją na nowe możliwości. Od kreatywnych sposobów na przekształcenie przedpokoju w miejsce do pracy, po szybkie sztuczki na organizacje i wprowadzenie nowych kolorów – tegoroczne nowości wiosenne IKEA proponują nowe spojrzenie na dom.

Nowości do przechowywania - premiery od IKEA

Nowy rok to czas zmian i organizacji domowego życia w taki sposób, abyśmy mogli poczuć się lepiej. Wraz z przebudzeniem z zimowego snu warto zadbać o naszą najbliższą przestrzeń, otwierając się na nowe szanse. Jak pokazuje ostatni raport IKEA Życie w Domu 2021, jedna czwarta (26%) osób na całym świecie twierdzi, że hobby lub osobiste projekty są dla nich ważne, ponieważ pomagają im utrzymać dobre samopoczucie.

Stosy poduszek i koców, albo sterty książek czy zimowych kurtek możemy ukryć, wykorzystując pojemniki idealnie pasujące do otwartego schowka pod łóżkiem. Co jeszcze warto zrobić, aby zbędne przedmioty zniknęły z widoku? Można ograniczyć rozpraszające obiekty do minimum dzięki eleganckiej szafce pod TV. Funkcjonalna konstrukcja umożliwia skuteczne ukrycie nieestetycznych kabli i sprzętu tak, aby pozostały niewidoczne, a szklane drzwi nie stanowiły przeszkody dla pilota.

Stworzenie wokół siebie estetycznego i uporządkowanego wnętrza z pewnością zaowocuje poczuciem komfortu oraz spokoju. Kiedy wszystko jest na swoim miejscu łatwiej się skupić na tym, co naprawdę ważne – czasie spędzonym z rodziną, odkrywaniu nowych pasji lub po prostu chwilach spokoju.

Pomysły do domu, który ciągle się zmienia

Nasze domy muszą się nieustannie zmieniać, stając się na przemian biurami, salami zabaw, siłowniami, restauracjami i wieloma innymi pomieszczeniami. W takich sytuacjach ciężko jest złapać odpowiedni rytm i wsłuchać się we własne potrzeby. Jednak wszystko jest możliwe, wystarczy dobra organizacja. Potrzebne będą produkty, które potrafią dostosować się do zmieniających oczekiwań użytkowników.

Potrzebujesz czasu i przestrzeni, aby wcisnąć gdzieś trening? Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom do przechowywania twoje biuro może dorabiać po godzinach jako siłownia. W wielofunkcyjnej szafce na kółkach możesz schować wszystkie niezbędne rzeczy do treningu, a także usiąść na niej przy biurku. Funkcjonalność i lepsza organizacja pomieszczeń wpłynie pozytywnie na jakość spędzanego w nich czasu.

Nowości IKEA, które pomogą pochwalić się swoją pasją

Wyjątkowe przedmioty wymagają specjalnego traktowania. Wyeksponuj swoje skarby w kolorowej witrynie, która pozwoli je podziwiać w należyty sposób. Wiosna to idealny czas również dla tych, którzy sami lubią tworzyć niepowtarzalne rzeczy i zdobić wnętrza, wykorzystując własne pomysły. Można stworzyć obrazki z wzorzystych tkanin lub kolaże, albo pobawić się resztkami farby i nadać pudełkom osobisty charakter. Warto też wprowadzić miły nastrój, wykorzystując lampę wiszącą , a także nowe kolory np. z pomocą pudełek i segregatorów  w żywych wiosennych barwach. Każdy pomysł na umilenie sobie codzienności w domu jest dobry.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także