PARTNER PORTALU
Wiosna w domu - dodatki odmienią wnętrze

Wiosna w domu - dodatki odmienią wnętrze

Autor: Anna Usakiewicz
26 marz 2019 08:39

Wiosna to czas pozytywnych zmian, radości i ożywienia. To znakomity moment, by taką atmosferę wprowadzić również do naszych wnętrz.

Czasem wystarczą niewielkie zmiany, dzięki którym pomieszczenia zyskają nowy, świeży styl, idealnie współgrający z budzącą się do życia przyrodą i ciepłymi promieniami wiosennego słońca.

 Ożywcze kolory, kwiatowe motywy, wesołe dekory – to proste rozwiązania, po które warto sięgnąć, gdy zależy nam na szybkiej i prostej metamorfozie przestrzeni. Wybór dostępnych produktów jest bardzo szeroki i są to artykuły przeznaczone do każdego rodzaju pomieszczenia – również kuchni. Dziś przedmioty codziennego użytku są tworzone nie tylko z uwzględnieniem funkcjonalności, ale też bywają pięknie zaprojektowane.

Oryginalne wzory, świetnie wpisujące się w trend wiosennego ożywienia, znajdziemy w kolekcji naczyń emaliowanych Emalia Polska Pleszew. To dekory stworzone przez polską projektantkę, specjalnie dla tej linii. Warto zwrócić uwagę na serię Return to the Village – z motywem kurek i stylizowanym napisem. Naczynia z tej kolekcji doskonale wpiszą się w ciepły klimat aranżacji rustykalnej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także