PARTNER PORTALU
Wygodna kuchnia. Zobacz dobre produkty i rozwiązania!

Wygodna kuchnia. Zobacz dobre produkty i rozwiązania!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2020 15:00

Jak dobrze zaprojektować kuchnię, aby gotowanie było przyjemnością? Warto mieć wszystko, co ważne jest pod ręką. Pracę ułatwia ergonomiczny układ szafek, nowoczesna strefa zmywania i intuicyjne sprzęty AGD.

Architekci i projektanci wnętrz doskonale wiedzą na co trzeba zwrócić uwagę przy projektowaniu wymagającej przestrzeni kuchni. Blaty na odpowiedniej wysokości, dobre oświetlenie czy systemy przechowywania, pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, to dopiero początek. Eksperci twierdzą, że to właśnie dobrze zagospodarowana przestrzeń w pobliżu zlewozmywaka jest czynnikiem, mogącym mieć największy wpływ na komfort pracy w kuchni. To, co dla gości będzie zwyczajnie nowoczesne i estetyczne, dla domowników powinno być mądrze zaprojektowane, trwałe i maksymalnie wykorzystane. W końcu dzięki idealnie do siebie dopasowanym „smart” sprzętom kuchnia staje się prawdziwym centrum dowodzenia.

Badania rynku jasno wskazują, że przy projektowaniu kuchni nie chcemy już chodzić na kompromisy i coraz częściej wybieramy jakościowe produkty sprawdzonych marek.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także