PARTNER PORTALU
Wygodna lodówka dla całej rodziny

Wygodna lodówka dla całej rodziny

Autor: Rafał Konopka
24 maj 2016 09:53

Jeśli lubimy, wraz ze swoimi pociechami, wypełniać lodówkę dużą ilością smakołyków, wówczas najlepiej sprawdzi się model, która zapewni nam dużą pojemność.

W przypadku 4-5-osobowej rodziny powinna ona wynosić co najmniej 220 litrów. Niezbędny jest też duży i wygodny zamrażalnik, którego pojemność – przy kilkuosobowej rodzinie – powinna wynosić min. 50 litrów. Warto też zwrócić uwagę na ergonomiczność urządzenia i obowiązkowo na wyposażenie w wygodny system No Frost. Na szczęście tego typu sprzęty są już dostępne na naszym rynku…

Wygodnie, bezpiecznie i oszczędnie – czyli czterodrzwiowa lodówka od marki Hotpoint!

Wyróżniają ją zaokrąglone narożniki, atrakcyjne, długie uchwyty i metaliczny połysk. Wygodny dostęp do chłodziarki zapewniają podwójne, niezależnie otwierane drzwi, zaś zamrażalnik wyposażony jest w dwie oddzielne pojemne szuflady, płynnie otwierające się i podzielone wewnątrz na komory. Docenili to w niej także ambasadorzy marki – właściciele rodzinnego bloga Mike & Mary, którzy przyznają, że mrożonki nie raz stanowią wyjście awaryjne, np. kiedy zapomnieliśmy zrobić zakupy na obiad. Ponadto lodówka Hotpoint posiada dużą pojemność – w przypadku lodówki to aż 292 litrów (netto), a zamrażarki – 110 litrów (netto).

Zastosowane technologie w tym modelu, pozwalają nie tylko na przechowywanie żywności, ale również tworzą idealny klimat do zachowania świeżości i naturalnej jakości produktów. Jest to możliwe m.in. dzięki wyposażeniu jej w wygodny system No Frost. Zapewnia on odpowiednią wymianę powietrza oraz kontroluje poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, co sprawia, że chłodzona żywność wolniej traci świeżość i na dłużej zachowuje swoją barwę i zapach. Ponadto dzięki niemu na ściankach sprzętu nie osadza się szron czy krople wody.
Lodówka z tym systemem nie wymaga od nas także czasochłonnego rozmrażania urządzenia. W ten sposób jej czyszczenie stanie się łatwiejsze i mniej pracochłonne – w przypadku zabrudzeń, wystarczy usunąć je za pomocą wilgotnej szmatki, nasączonej standardowym detergentem kuchennym.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także