PARTNER PORTALU
Wyjątkowa kolekcja porcelany. Zdobią ją bohaterowie z bajek Disneya!

Wyjątkowa kolekcja porcelany. Zdobią ją bohaterowie z bajek Disneya!

Autor: Ewa Kozioł
11 paź 2022 12:22

Myszka Miki, Kaczor Donald, Pluto, Bambi, Robin Hood. Bohaterów z kultowych bajek Disneya pomogą teraz stworzyć unikatową aranżację stołu. A to za sprawą wyjątkowej kolekcji porcelany Disney Christmas Jubilee od Fyrklövern.

W czym tkwi wyjątkowość świata Walta Disneya? Wzruszające historie, niezwykli bohaterowie i przepiękne animacje, stworzone z dbałością o każdy detal – te wyróżniki z pewnością przyczyniły się do niespotykanej sławy tych filmów. To prawdziwy fenomen, łączący dziś pokolenia – bo przecież bajki Disneya kochają i starsi, i najmłodsi. Do dziś poruszają nasze serca, jak i obdarzają błogimi, pełnymi szczęścia chwilami.

Teraz niezwykła, ciepła atmosfera tego świata może być dopełnieniem każdego posiłku. A to za sprawą jedynej takiej kolekcji porcelany Disney Christmas Jubilee od Fyrklövern! Przy stole zastawionym naczyniami z tej serii, towarzyszyć nam będą ukochani bohaterowie, tacy jak Myszka Miki, Kaczor Donald, Pluto, Kopciuszek, Bambi, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków, Robin Hood, siostry Anna i Elsa z Krainy Lodu, Zakochany Kundel, Świerszcz Jiminy czy Mowgli i jego przyjaciele z Księgi Dżungli.

Talerze obiadowe, sałatkowe i kubki są dostępne w sześciu różnych wzorach, które można dowolnie zestawiać ze sobą. A na brzegach naczyń zauważyć można postać Dzwoneczka, który wyczarowuje na nich zachwycające gwiazdki, z prawdziwego, 18-karatowego złota. Te perfekcyjnie odwzorowane wizerunki bohaterów, w najbardziej kultowych scenach z bajek są dziełem Stefana Lindhala, wybitnego szwedzkiego rysownika, jednego z niewielu certyfikowanych przez Disney Company. Jak sam podkreśla, ważne jest dla niego zachowanie emocji i nastroju w motywie – i z pewnością widać to w jego dziełach. Bogactwo detali, zachwycające kolory, ciepło i urocza figlarność – to wszystko sprawia, że postaci niemal ożywają przed naszymi oczami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także