PARTNER PORTALU
Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu

Autor: Anna Usakiewicz
05 lip 2016 10:04

Dzięki oczyszczaczowi powietrza pozbędziesz się czynników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości oraz złagodzisz objawy chorób dróg oddechowych.

Oczyszczacz powietrza AC3256 marki Philips, w naturalny i bezpieczny sposób, skutecznie filtruje niezwykle drobne cząsteczki, często występujące alergeny, bakterie i wirusy, długotrwale je eliminując. Najlepszy w swojej klasie, innowacyjny czujnik AeraSense informuje w czasie rzeczywistym o poziomie zanieczyszczeń, zapewniając zawsze zdrowsze powietrze.

Problem zanieczyszczonego powietrza przestał dotyczyć wyłącznie osób mieszkających na terenach przemysłowych czy alergików. Nawet przy największych staraniach masz minimalny wpływ na jakość powietrza na zewnątrz. Możesz za to, w bardzo łatwy sposób zadbać o powietrze we własnym domu. Dzięki oczyszczaczowi powietrza pozbędziesz się czynników, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i stanowić źródło powstawania alergii w przyszłości oraz złagodzisz objawy chorób dróg oddechowych. Oczywiście warto postawić na sprawdzone rozwiązania i technologie takie jak te zastosowane w nowym oczyszczaczu powietrza AC3256 marki Philips, który nie stosuje żadnych środków chemicznych i nie emituje ozonu ani szkodliwych dla zdrowia związków organicznych.

Technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza oraz skutecznie filtruje zanieczyszczenia: drobne cząsteczki o wielkości zaledwie 20 nanometrów (czyli 0,000002 cm), usuwając do 99,9% cząsteczek PM2,51, gazów, bakterii, wirusów, pyłków, kurzu, roztoczy i sierści znajdujących się w powietrzu, którym oddychasz w pomieszczeniu. Zapewnia też sprawdzoną ochronę przed lotnymi związkami organicznymi i nieprzyjemnymi zapachami. Dodatkowo porównywana z profesjonalnymi czujnikami, zaawansowana technologia AeraSense zapewnia czystsze powietrze i nawet do 8 razy 2 zmniejsza prawdopodobieństwo błędu wskazania bezpiecznego poziomu jakości powietrza.3. Rozwiązanie Aerasense daje pewność, że powietrze jest zdrowsze.

W związku z rosnącym problemem alergii u dzieci i osób dorosłych oczyszczacz powietrza Philips jest zaprojektowany z myślą o jeszcze skuteczniejszym usuwaniu typowych alergenów. Specjalnie zaprogramowany tryb antyalergenowy jest bardziej czuły na alergeny unoszące się w powietrzu, takie jak pyłki, kurz czy złuszczony naskórek zwierząt, i skutecznie je usuwa.

Z oczyszczaczem AC3256 masz pewność, że powietrze w pomieszczeniu będzie zawsze czystsze i zdrowsze. Numeryczny wskaźnik liczby cząsteczek PM2,5 oraz 4-stopniowy pierścień kolorów informują o jakości powietrza w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii Aerasense okres eksploatacji filtra jest dokładnie określany na podstawie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu, przepływu powietrza i czasu działania. Dla bezpieczeństwa czujnik Healthy air protect natychmiast informuje o konieczności wymiany filtra. Jeśli filtr nie zostanie wymieniony w odpowiednim czasie, urządzenie przestanie działać, ponieważ filtr nie będzie skuteczny. Dodatkowym atutem urządzenia jest funkcja Blokady rodzicielskiej, po włączeniu której, wszystkie inne przyciski nie są aktywne. Uniemożliwia to dzieciom zmienianie ustawień.

Urządzenie wyposażone jest w dwa filtry wymienne. Rekomendowana cena oczyszczacza wynosi 2.019 zł.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także