Zadbaj o kwiaty w czasie urlopu z nowym urządzeniem do samonawadniania

Zadbaj o kwiaty w czasie urlopu z nowym urządzeniem do samonawadniania

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 cze 2020 10:27

W ciepłych miesiącach rośliny na balkonach czy tarasach szczególnie potrzebują wody. Gdy wyjeżdżamy na wakacje, często musimy zostawić je pod opieką rodziny lub sąsiada, a przecież znalezienie osoby, której możemy powierzyć ukochane kwiaty nie zawsze należy do najłatwiejszych. W tym sezonie, podczas naszego urlopu o kwiaty zadba AquaBloom!

Zestaw AquaBloom to urządzenie 3w1, które składa się z pompy elektrycznej do poboru wody, sterownika nawadniania oraz panelu słonecznego zasilającego akumulatory. Montaż zestawu jest bardzo prosty, urządzenie pracuje samodzielnie i nie potrzebujemy do niego dodatkowych narzędzi. Jedyne, w co musimy się zaopatrzyć to duży pojemnik z wodą.

Jak działa ten wspaniały wynalazek? Urządzenie AquaBloom jest w pełni automatyczne. Wystarczy, że naładujemy akumulatory. Możemy to zrobić umieszczając panel w nasłonecznionym miejscu,
np. na donicy, na barierkach balkonu, czy stawiając go na stole. Panel potrzebuje około 8 godzin
do pełnego naładowania. Następnie przycinamy znajdującą się w zestawie rurkę, na mniejsze odcinki, w zależności od potrzebnej długości i umieszczamy kroplowniki rzędowe w doniczkach.

Do głównego urządzenia podłączamy rurkę ssącą i rurkę idącą do roślin. Napełniamy pojemnik z wodą i umieszczamy w nim filtr zamocowany do rurki ssącej. Urządzenie jest gotowe
do działania, a nam pozostaje wybór jednego z aż 14 programów nawadniania. Każdy program indywidualnie określa częstotliwość podlewania i ilości wody. Zestaw AquaBloom może jednocześnie nawodnić do 20 roślin.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także