PARTNER PORTALU
Zdrowy sen: wybierz odpowiedni materac

Zdrowy sen: wybierz odpowiedni materac

Autor: Anna Sołomiewicz
15 cze 2016 12:29

Wiele czynników wpływa na jakość naszego snu. Jednym z najważniejszych jest dobrze dobrany materac.

Na jakość snu wpływa nie tylko klimat panujący w sypialni. Decyduje o niej również materac, który jest nieodłącznym towarzyszem sennej podróży. Aby taka podróż była w pełni efektywna, należy wybrać stabilne jej podłoże. Z pomocą przychodzi materac Erebu – naturalny i solidnie wykonany – z powodzeniem będzie on fundamentem idealnego wypoczynku.

Solidna konstrukcja

Materac EREBU – produkt Fabryki Materacy Janpol, to połączenie natury i funkcjonalności. Jego podstawą jest wkład kieszeniowy, którego budowa bazuje na kombinacji niestykających się ze sobą sprężyn otulonych materiałem. Taka konstrukcja sprawia, że materac charakteryzuje odpowiednią twardością i stanowi niezwykle stabilne podparcie na całej jego długości. W strukturze kieszeniowej znajduje się ok. 260 sprężyn na m2.

Ponadto w składzie materaca zawiera się również warstwa włosia końskiego i 2 cm płyty kokosowej. Ten pierwszy surowiec charakteryzuje się wyjątkową trwałością, co wpływa na wydłużenie żywotności materaca. Wkład kokosowy jest naturalnym surowcem pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego, a jego zastosowanie pozwoliło na usztywnienie produktu na całej jego długości.

Model dopasowany do potrzeb

Materac Erebu to idealna propozycja dla osób ceniących twarde podłoże snu. Wkład kieszeniowy tworzy stabilną podstawę odpoczynku. Kokos, obecny w strukturze produktu, zastosowany przy produkcji materacy - cechuje lekkość i przewiewność. Na skutek tego, materac dba o odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłania pot oraz wilgoć.

Co więcej, produkt posiada właściwości antyalergiczne. Ponadto, Erebu został wzbogacony o warstwę naturalnego, końskiego włosia. Jest to surowiec ceniony za swoje właściwości termiczne. Dodatkowo świetnie reguluje temperaturę na powierzchni skóry, zwiększając w ten sposób komfort snu. Erebu to kompozycja naturalnych składników oraz trwałej konstrukcji – produkt, dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także