PARTNER PORTALU
Zobacz praktyczne wkłady do szuflad

Zobacz praktyczne wkłady do szuflad

Autor: Rafał Konopka
24 maj 2016 10:17

Istotą Wood’in’set jest możliwość dowolnej organizacji aranżowanej przestrzeni. Obok bazowej propozycji CUSTOMI, GTV oferuje szeroki wachlarz akcesoriów, które uzupełnią drewnianą kolekcję i pozwolą na jeszcze lepsze zagospodarowanie miejsca w szufladzie.

To, w jaki sposób patrzymy dziś na zagospodarowanie przestrzeni w kuchni przeszło ogromną ewolucję -  nie tylko ze względu na szeroki wybór proponowanych przez producentów akcesoriów, ale coraz większą wiedzę klientów i wykonawców na temat nowoczesnego designu, który musi dziś być nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny. – Szukając rozwiązań idealnie dopasowanych do naszych potrzeb, stawiamy przede wszystkim na jakość, komfort użytkowania, a także niebanalną linie wzorniczą, która dopełni nawet najśmielsze plany kuchennej aranżacji – podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV. – Wsłuchując się w potrzeby architektów i klientów stworzyliśmy  Wood’in’set –organizery, które nie uznają kompromisu między tym co funkcjonalne, a estetyczne – dodaje.

Bazowymi elementami organizerów Wood’in’set są wkłady CUSTOMI dostępne w dwóch wariantach - do szuflad o głębokości 450 mm i 500 mm, które można dodatkowo regulować, w zależności od szerokości szuflady w zakresie od 400 do 1000 mm. Bukowe CUSTOMI pozwolą utrzymać porządek w komplecie domowych sztućców – zarówno tych codziennych, jak i przeznaczonych na specjalne okazje.

Dla tych, którzy oczekują więcej

Do dyspozycji mamy praktyczne organizery KNIFI – blok na noże z 5 przegrodami, który zapobiega niszczeniu ostrzy oraz wnętrza szuflady, a także pozwala na bezpieczne przechowywanie ostrych przedmiotów, co jest szczególnie istotne, gdy z szuflady korzystają najmłodsi mieszkańcy domu; uchwyt na folię HOLDI, który oprócz funkcji porządkowej ułatwi dzielenie folii spożywczej na części, a także wariant HERBI – praktyczny skos do przechowywania przypraw, dzięki któremu bez kłopotu odnajdziemy niezbędną w danej chwili paczkę ziół.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także