PARTNER PORTALU
3 pomysły na zlewozmywak: wybierz swój styl

3 pomysły na zlewozmywak: wybierz swój styl

Autor: Anna Sołomiewicz
05 cze 2016 13:16

Zlewozmywak to nie tylko miejsce nielubianej czynności jaką jest zmywanie. To również ważny element aranżacji kuchni. Zobaczcie 3 zlewozmywaki w zupełnie różnej stylistyce.

Czasy kiedy w kuchniach wszystkich polskich domów i mieszkań królował jeden typ zlewu już dawno minęły. Teraz do dyspozycji jest wiele różnych modeli w najrozmaitszej stylistyce, z dodatkowymi funkcjami i w różnych kolorach. Zlewozmywak możemy dobrać do kolory blatu, postawić na kontrast lub całkowicie ukryć podwieszając go pod powierzchnią roboczą. Z kolei zwolennicy klasycznej rustykalnej stylistyki mogą postawić na zlewozmywak nakładany w stylu angielskim. 

W naszej galerii prezentujemy 3 zupełnie różne rodzaje zlewozmywaków. Jeden - idealny do minimalistycznej aranżacji kuchni, zlewozmywak podwieszany pod blatem, dyskretnie chowający się w powierzchni roboczej. Drugi - funkcjonalny model w kontrastowej stylistyce, wpuszczany w blat i ze zintegrowanym praktycznym ociekaczem. Trzeci to piękna propozycja w klasycznym stylu idealna do kuchni angielskich, tradycyjnych, rustykalnych. Który podoba się Wam najbardziej?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także