×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
BoConcept startuje z letnią wyprzedażą. Rabaty nawet do 50%

BoConcept startuje z letnią wyprzedażą. Rabaty nawet do 50%

Autor: Justyna Łotowska
10 cze 2022 10:44

W tym sezonie wprowadź do swoich wnętrz skandynawski design. Piękny, ponadczasowy i funkcjonalny – to główne cechy wzornictwa prosto z Północy. Duńska marka BoConcept już w czerwcu zaczyna swoją letnią wyprzedaż z rabatami nawet do 50%!

Wyprzedaż produktów w sklepach BoConcept rozpoczyna się już 15 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. To okazja do skorzystania z rabatów na wybrane meble i dodatki z ekspozycji. Pięćdziesięcioprocentowy rabat dotyczy mebli i dodatków z ekspozycji. Z kolei rabat w wysokości 15% obejmie wybrane nowe sofy, fotele, stoliki kawowe i stoły do jadalni. Oferta wyprzedażowa dotyczy produktów dostępnych w warszawskich salonach BoConcept.

Firma BoConcept pochodzi z Danii i powstała w 1952 roku. Obecnie jest cenioną marką premium z bogatą ofertą nowoczesnych mebli, akcesoriów i oświetlenia. BoConcept wychodzi również z propozycją usługi projektowania wnętrz, ułatwiając nadanie im osobistego charakteru. W tym roku marka obchodzi swoje 70-lecie i ma już ponad 310 salonów w ponad 67 krajach świata.

Oficjalna letnia wyprzedaż Design Sale w BoConcept rozpocznie się 15 czerwca i potrwa aż do 31 lipca.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także