Dzień Babci i Dziadka - kilka pomysłów na drobne upominki

Dzień Babci i Dziadka - kilka pomysłów na drobne upominki

Autor: Katarzyna Masłowska
19 sty 2018 08:48

Przypadający na 21 stycznia Dzień Babci oraz na 22 stycznia Dzień Dziadka to idealny moment, aby obdarować te bliskie każdemu z nas osoby.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji niedrogich upominków od salonów Agata, które ucieszą naszych drogich seniorów!

1. Dla wygody i odpoczynku

Jeśli Twoi dziadkowie lubią relaksować się w domowym zaciszu przed telewizorem lub z książką w ręku warto sprezentować im ciepły koc na zimowe, chłodne wieczory.

Bez wątpienia ucieszy ich też wygodna, a jednocześnie ozdobna poduszka. Dopasuj kolory tekstyliów do ich wnętrza lub wybierz oryginalne wzory, którymi ich zaskoczysz.

2. Rodzinny dodatek do wnętrza

Jeśli do tej pory jeszcze tego nie zrobiłeś, w tym roku koniecznie sprezentuj dziadkom zdjęcie swoje i swojej rodziny w ozdobnej ramce. T

en drobny upominek bardzo często jest najlepszym pomysłem dla najbliższych, ponieważ można go łatwo spersonalizować i dostosować do okoliczności oraz charakteru obdarowywanej osoby. Wybierz odpowiednią ramkę, znajdź ładne zdjęcie i nie zapomnij o dedykacji! Wielki efekt niewielkim kosztem gwarantowany.

3. Dla miłośników roślin

Jeśli Twoi dziadkowie lubią otaczać się zielenią, mają dużo kwiatów w domu lub ogrodzie
i spędzają niemal każdą wolną chwilę na ich pielęgnacji, to spraw im kolorową doniczkę lub osłonkę o niestandardowym kształcie.

Zobacz także: Wyposażenie kuchni: eleganckie naczynia szklane

Pamiętaj jedynie, aby dopasować ją do gustu ukochanych osób, aby bez problemu znalazły dla niej miejsce w swoich czterech kątach.

4. Praktyczny gadżet

Jeśli lubisz obdarowywać innych praktycznymi upominkami, również mamy na to pomysł! Lampka nocna do czytania, świeca zapachowa w ozdobnym opakowaniu, podpórka do książek czy funkcjonalny gadżet do kuchni powinny spełnić Twoje oczekiwania. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji od salonów Agata, które przypadną do gustu zarówno babci, jak
i dziadkowi.

Prezenty i drobne podarunki z okazji Dnia Babci i Dziadka są miłym gestem, ale pamiętajmy, że najcenniejsze, co możemy zaoferować naszym bliskim, to nasz czas i troska przez cały rok.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także