PARTNER PORTALU
Piękna porcelana z kwiatowym wzorem

Piękna porcelana z kwiatowym wzorem

Autor: Redakcja
01 cze 2020 15:42

Słońce grzeje, na drzewach pojawiły się już pączki, a kwiaty ścielą się wśród trawy. Wiosna rozkwita w pełni, a my planujemy spotkania z bliskimi w ogrodzie lub ukwieconym salonie. Inspirowane motywem przyrody serwisy będą idealnym dopełnieniem dla pięknie udekorowanego stołu.

Cóż lepiej odda magię wiosennych kwiatów niż serwis stworzony przez ich miłośnika i eksperta? Magic Garden to linia autorstwa znanego, norweskiego florysty Finna Schjøll oraz projektantki Anny Handell. Widoczne na porcelanie kwiatowe elementy sprawiają, iż całość prezentuje się niezwykle finezyjnie i kolorowo, a jednocześnie elegancko. Połączenie barwnych dodatków i stonowanej bieli z szarością nadaje tej zastawie lekkości zachowując przy tym niezwykłą klasę i styl.

Zachwycające połączenie czystej bieli i nasyconej, intensywnej zieleni kwiatowego wzoru to wyróżniki najwyższej jakości porcelany Clematis. Ten niezwykle gustowny serwis projektu fińskiej marki Vallila Interior powstał we współpracy z marką Fyrklӧvern. Łączy on w sobie nowoczesny design i unikalne, ręcznie malowane kwiaty tworzące niepowtarzalne kompozycje, które przemieniają stół w kwitnący ogród. Najwyższej jakości porcelanowe talerze i półmiski na pyszne potrawy, delikatne szkło na wykwintne napoje, wazony na kwiaty, nastrojowe świeczniki oraz funkcjonalne salaterki.

Wiosna nieodmiennie kojarzy się nam ze śpiewem ptaków. Wszechstronna i utalentowana projektantka, Anne Rooslien uwieczniła naszych skrzydlatych przyjaciół na zastawie Nordic Birds. Podczas jej tworzenia czerpała inspirację z różnorodności natury oraz magicznego świata na Gotlandii. Tak powstał wyjątkowy serwis, którego ozdobą jest dwanaście ręcznie malowanych ptaków uwiecznionych z wielkim wyczuciem i niesamowitą dbałością o szczegóły na porcelanie najwyższej jakości. Efektu dopełniają motywy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni, które dodają całości uroku i zapewniają oryginalną oprawę dla każdego dania zaserwowanego na zastawie.

Co powiesz na serwis inspirowany kwiatami rosnącymi w ogrodzie autorstwa najsłynniejszego szwedzkiego organizatora przyjęć, pasjonata piękna i dekoracji wnętrz – Micaela Bindefeldema? Ten miłośnik idealnie nakrytych stołów, elegancji i luksusu stanowiących jego znak rozpoznawczy stworzył wyjątkową linię Sentiment. Obok ogrodu jego natchnienie stanowiły wspomnienia z dzieciństwa oraz wielki sentyment do ręcznie dekorowanej porcelany jego ukochanej babci. Delikatna i ponadczasowa forma serwisu wspaniale podkreśla unikalny dekor składający się z kwiatów w przepięknych odcieniach kobaltu.

Pragniesz przemienić stół w rozkwieconą łąkę? Sięgnij po Lise autorstwa Jackie Lynd. Artystka zaprojektowała serwis z najwyższej jakości porcelany okraszony dekorem z 18-karatowego złota i delikatnym. błękitnym, kwiatowym wzorem. Wszystkie elementy zastawy wyróżniają się własnym, unikalnym motywem kwiatowym, który w subtelny sposób podkreśla finezję i elegancję serwisu. Idealne jego uzupełnienie stanowią piękne naczynia z kutego metalu w kolorze złota, które odwzorowują kształtem kwiaty zdobiące zastawę. Ten wyjątkowy serwis łączy w sobie kobiecą delikatność, wiosenną lekkość i rodzinne ciepło – symbole domowej kuchni pełnej smaków i kuszących aromatów, do których zawsze chcemy wracać.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także