PARTNER PORTALU
Piękne dekoracje do domu: pomysł na świąteczny prezent

Piękne dekoracje do domu: pomysł na świąteczny prezent

Autor: Katarzyna Masłowska
04 gru 2017 13:24

Nie przygotowałaś jeszcze prezentów pod choinkę? Jeśli nie wiesz, co wybrać, mamy kilka fajnych pomysłów. Nie, nie musisz biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentowanych rzeczy. Szybko kupisz je online.

W Święta nie może zabraknąć tradycyjnych potraw, makowca i... ciepłego klimatu, który skłania do niespiesznych rozmów, budzi życzliwość i pozwala cieszyć się chwilą. W tworzeniu takiego nastroju niezastąpione są migotliwe płomyki świec. Proponujemy świece sojowe o zapachu świeżej bawełny (nowość od HK Living), zamknięte w pięknym ceramicznym słoiku z drewnianym wieczkiem. Ładnie wyglądają i długo się palą, wypełniając wnętrze subtelną wonią. Przydadzą się wszystkim, nie tylko w Wigilię.

Równie trafiony prezent to świeczniki na tea-lighty tej samej firmy. Zostały wykonane, niektóre ręcznie, z barwionego szkła albo szkła z elementami metalu. Przenikające przez nie światło tworzy niezwykłe, niemal witrażowe refleksy. Świetnym wyborem może okazać się też wspaniały, siedmioramienny świecznik Totem z patynowanego mosiądzu (Be Pure). Jego nieprzesadnie zdobiona forma odnajdzie się zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i stylizowanej. Tak samo jak świecznik Gem (Dutchbone). Zrobiony z lakierowanego metalu, w którym osadzono półprzezroczysty, przepuszczający światło agat, wygląda niczym biżuteria. Ozdobi dom w każdym stylu.

Nic tak nie dodaje wnętrzu naturalności i świeżości, jak żywe kwiaty. Co prawda, w Boże Narodzenie bukietów raczej się nie wręcza, ale wazony już tak. Zwłaszcza tak designerskie, jak te z linii Hari Fat prod. Dutchbone. Można zdecydować się na jeden model, a najlepiej na dwa, różniące się wielkością i kształtem. Radość obdarowanego będzie podwójna.

Dla kobiety, która dba o swój wygląd, radzimy wybrać lustro Pris od Dutchbone. Jest tak efektowne, że można je wyeksponować na komodzie w salonie niczym ciekawą ozdobę.

Młode małżeństwo na dorobku z pewnością ucieszy się, gdy znajdzie pod choinką filiżanki, dzbanek do herbaty, talerze, miseczki. Nie trzeba od razu darować im całego nakrycia stołu; wystarczy kupić tylko część zastawy, a później, przy innych okazjach, sprezentować resztę. Zachęcamy do zainteresowania się linią 70’s HK Living. Każde z naczyń ma nieco inny odcień i zdobienia. Różnią się więc, a mimo to tworzą spójną wzorniczo całość. I właśnie w tym tkwi ich urok.

Zobacz także: Małe, szybkie pranie: wybieramy dobrą suszarkę

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także