Piękne dekoracje. Nowa kolekcja dodatków do wnętrz znanej marki!

Piękne dekoracje. Nowa kolekcja dodatków do wnętrz znanej marki!

Autor: Ewa Kozioł
07 gru 2022 13:29

Od misek, przez wazony, po rzeźby. Poznaj nową kolekcję dekoracji Deco by Westwing Collection. To aż 24 piękne dodatki, które sprawią, że w każdym wnętrzu poczujesz się jak w domu.


Meble są podstawą każdego wnętrza, jednak to dekoracje wpływają na klimat aranżacji. Kreatywny zespół Westwing Collection w Monachium projektował tę kolekcję, starając się idealnie dopracować kształty, kolory i materiały, tak by twoje wnętrze zyskało osobisty charakter. Co z tego wynikło? 24 piękne dekoracje, które sprawią, że w każdym wnętrzu poczujesz się jak w domu.

– Westwing Collection jest już dobrze znana z pięknych mebli, nadszedł czas, aby otworzyć nowy rozdział dla naszej marki: dekoracje. Podczas gdy meble są podstawą domu, déco jest ciągle zmieniającym się, bardzo indywidualnym lukrem na torcie. Nasza pierwsza duża kolekcja dekoracji składa się z różnych przedmiotów, które idealnie nadają się do tego, aby uczynić przestrzeń bardziej wyjątkową i interesującą. Użyliśmy pięknych materiałów, takich jak marmur i kamionka, o najróżniejszych kształtach i fakturach. Od misek, przez wazony, po rzeźby, jesteśmy podekscytowani, mogąc zaprezentować Wam pełną krągłości kolekcję nowych ulubionych przedmiotów, które sprawią, że wasz dom będzie naprawdę Wasz – Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

Wszystkie elementy kolekcji zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko przyciągały wzrok, ale też wspaniale współgrały ze sobą zgodnie z zasadą Mix & Match. Więc jeśli wybierzesz swój pierwszy przedmiot, zawsze możesz uzupełnić go o kolejne modele (i umieścić je na swojej świątecznej liście życzeń!). Rada dotycząca kompozycji? Układaj dekoracje w nieparzyste grupy, zestawiając ze sobą przedmioty różnej wielkości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także