Porcelana Villeroy&Boch w atrakcyjnej cenie w sieci SPAR

Porcelana Villeroy&Boch w atrakcyjnej cenie w sieci SPAR

Autor: Urszula Tatur
30 cze 2021 10:01

Sieć SPAR już 7 lipca rusza z nową, ogólnopolską akcją lojalnościową. Klienci sklepów SPAR będą mogli za zebrane znaczki odebrać rabat aż do 78% na produkty premium marki vivo od Villeroy&Boch Group. W skład zastawy wchodzą klasyczne talerze oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej.

Akcja jest dostępna wyłącznie w sieci SPAR i potrwa do 12 października, a wydawanie nagród do 19 października 2021 roku. Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji, aby skompletować całą zastawę stołową vivo.

Klienci w placówkach SPAR mogą kupić polskie produkty w atrakcyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wyroby pod marką własną SPAR, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

“Sieć SPAR regularnie prowadzi ogólnopolskie akcje promocyjne dla klientów, które są dostępne we wszystkich naszych placówkach. Wiosną promowaliśmy polskie produkty i wiosenne smaki. Na sezon grillowy przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo i jakościowo ofertę. Wspólna akcja z Villeroy&Boch Group to odpowiedź na zainteresowanie klientów, którzy coraz chętniej szukają nowego wyposażenia domu. Sieć SPAR ma specjalnie wydzielone strefy z takim asortymentem, a produkty Villeroy&Boch to wysoka jakość i nowoczesne wzory – w tak atrakcyjnych cenach będą dostępne tylko w sieci SPAR” – zachęca Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także