PARTNER PORTALU
Prezent na Dzień Matki: praktyczne akcesoria z cenami

Prezent na Dzień Matki: praktyczne akcesoria z cenami

Autor: Anna Sołomiewicz
23 maj 2016 15:01

Szukając idealnego prezentu na Dzień Matki warto pomyśleć o czymś, co będzie praktyczne i posłuży mamie przez wiele lat. Zobaczcie propozycje funkcjonalnych domowych akcesoriów.

Dzień Matki już za parę dni. Jesteś przygotowany? Jeśli jeszcze szukasz idealnego prezentu, skorzystaj z kliku podpowiedzi i wybierz coś, co naprawdę ucieszy Twoją mamę.
26 maja to wyjątkowe święto, kiedy masz okazję pokazać swojej mamie, jak bardzo ją doceniasz. Zwykle to nie prezenty są najważniejsze, ale ciepły gest, telefon, a najlepiej odwiedziny. Z pewnością jednak upominek będzie miłym dodatkiem, który ucieszy każdą mamę. Na co się zdecydować? Warto wybrać coś, co przypadnie mamie do gustu, ale niekoniecznie będzie na liście jej pierwszych potrzeb. Może w tym roku zrobić mamie niespodziankę i kupić jej coś szczególnego i naprawdę innowacyjnego?

Odrobina SPA w domu

Jeśli chcesz podarować mamie możliwość zadbanie o jej urodę, zamiast wysyłać ją do SPA, możesz wybrać dla niej urządzenie, którego będzie mogła używać codziennie w domu. VisaPure Advanced to urządzenie 3w1 do domowej pielęgnacji twarzy, które umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie oraz jest wyposażone w zintegrowaną końcówkę masującą i końcówkę do odświeżania okolic oczu. Do zabiegów z VisaPure Advanced można także używać ulubionych kremów i olejków do twarzy, aby całość była jeszcze bardziej przyjemna i skuteczna.

Suszarka i prostownica Philips MoistureProtect

Myśląc o obdarowaniu mamy nowym urządzeniem do włosów, wybierz innowacyjną prostownicę lub suszarkę Philips z unikalną technologią MoistureProtect. W prostownicy czujnik urządzenia diagnozuje poziom naturalnego nawilżenia włosów 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić je przed przegrzaniem. Podobnie działa suszarka MoistureProtect, która za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy i automatycznie dostosowuje temperaturę, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Jeśli Twoja mama często suszy lub prostuje swoje włosy, taka ochrona włosów przed przegrzaniem będzie dla niej niezastąpiona, a dodatkowo na pewno polubi kobiecy wygląd serii MoistureProtect.

Szczoteczka soniczna

Twoja mama z pewnością dba o swoje zęby, ale przekonaj ją do bardziej dokładnego szczotkowania i podaruj szczoteczkę z innowacyjną technologią soniczną Philips Sonicare. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare dociera nawet w trudnodostępne miejsca, przez co jest do 7 razy skuteczniejsza w usuwaniu płytki bakteryjnej od szczoteczki manualnej! Wybierz dla mamy np. biały lub różowy model DiamondClean, który łączy w sobie wysoką jakość technologii sonicznej i kobiecy, elegancki wygląd.

Zdrowie w płynie

Chcąc zadbać o zdrowie Twojej mamy, zamiast wybierać się do apteki po zestawy suplementów, podaruj jej możliwość picia witamin w soku lub koktajlu. Zdecyduj się np. na blender kielichowy z technologią ProBlend, czyli kilkuramiennymi ostrzami zapewniającymi wyjątkowo skuteczne miksowanie i dokładniejsze rozdrobnienie. Dzięki temu blender doskonale nadaje się do wszelkich owoców, warzyw, nasion, orzechów, mleka, jogurtów a nawet lodu. Dodatkowo do przygotowania koktajlu znakomicie sprawdzi się dostępny w modelu HR2195 specjalny przycisk do koktajli. Jedno naciśnięcie i zdrowy koktajl dla Twojej mamy gotowy.

Dopracowany wygląd

Jeśli wolisz podarować mamie coś praktyczniejszego, pomyśl o ręcznym steamerze do ubrań Steam&Go, który sprawi, że strój Twojej mamy będzie prezentował się doskonale, a ubrania będą zawsze odpowiednio zadbane. Steamer, czyli ręczna parownica pozwala na błyskawiczne wyprasowanie ubrań, także tych delikatnych lub z marszczeniami i aplikacjami, bez konieczności rozkładania deski. To świetne rozwiązanie w podróży lub by zlikwidować niechciane zagniecenia tuż przed wyjściem. Równie dobrze steamer sprawdzi się przy odświeżaniu płaszczy i swetrów oraz trudnych do uprasowania tkanin. Twoja mama z pewnością doceni taką pomoc.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także